• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    BYZSKO: Nechapu. Porad to vypada jak rolady...
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    TOMMY_:
    když už tak pořádně :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOPS: nope. ty maj na pouzdře velkej cudl vpravo dole, pod kterým je sbalena anténa.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    BYZSKO: trosku day date ne ? :)
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    Před třema rokama jsem koupil tyhle Orientky jako první levný automaty na zkoušku a nosím je dodnes.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    JOPS: Jestli jo, tak jsem ho zatím nenašel. Ale návod jsem zatím nečetl.
    JOPS
    JOPS --- ---
    COWBOY: to jsou ty co maji nouzove tlacitko ? :)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Udělal jsem si radost.

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    SLAMITCH: skywatches.sg, skx bez cla. (když je zrovna maj)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    NEVILL: To by bylo úplně nejlepší, kdyby si lidi nemysleli, že mám rolády. Bohužel se bojím, že to tak nebude.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SLAMITCH: To se tu myslím před časem probíralo že zlatokopky to už prý poznají že na ruce nemáš rolexky, ale něco jiného... :-)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    NEVILL: Já vím, ale to už jsme na 175 doláčích a ještě mi asi napálí clo + DPH. Což je prostě aktuálně bohužel příliš :-/ A ty ostatní varianty jsou přes 40mm a navíc nemají manual wind, kterej bych docela rád. Njn, asi skončím jako "fejkař" a kolotočář a radši si pak dám do tohohle fóra sám ban :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SLAMITCH: no vidíš, SKX a je to vyřešený! :-))
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    NEVILL: Jj, o těch samozřejmě vim a je to jedna z variant. Seika mam prozkoumaný křížem krážem. Ovšem cenově už jsme jinde. To už si rovnou pořídím SKX013 :)

    TEDDYBEDDY: Tissel nelíbí a nemaj datumku. Mako znám a nechci, protože nelíbí :) Ovšem ty fantomy stojí za zvážení, ač už jsme zase cenově jinde než u 3200,- all-in. Díky!
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEDDYBEDDY: Seiko "Fifty Fathoms" mám a jsou výborný...ten typ níže jsem dával kvůli tomu že má lepší luminiscenci, podobnější těm Invicta hodinkám...

    Koukám Tissel to má moc pěkně okopírovaný...asi jako všichni říkaj že to není kopie, ale "homage"... :-)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    SLAMITCH: Šel bych spíš do Tissel s Miyotou, Prej jsou to slušně udělaný rolády https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170210/9a523dc1976ad7e70b345ab633d37bdf.jpg
    Tisell diver - Prodám - Chronomag fórum
    http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/104872-tisell-diver/

    ale ne, vysral bych se na to.

    Tady bych vybíral
    Orient mako, Citizen promaster, ale ty určitě chceš Seiko "Fifty Fathoms"
    https://www.massdrop.com/buy/seiko-snzh-watch
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SLAMITCH: Třeba něco jako Seiko SNZF17K1, nejsou tedy takhle výrazné a levné, ale budou funkční...na Amazonu jsem je teď viděl za 180 EUR.

    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Tak dlouho jsem vybíral, až jsem klesnul na Invicta úroveň :) Ja vím... Ale prostě po zvážení všech pro (cena, rozumná velikost 40 mm, Seiko NH35A s hackem a manual windem uvnitř, vodotěsnost 200m a vzhled (už mi to ani nepřijde přehnaně bling bling - prostě modro s trochou zlata)) a proti (je to totál kopie Rolexů, špatná QC = nutnost štěstí na plně funkční kus, zbytečné zvětšovací sklíčko nad datumovkou, velmi málo tvrzené minerální sklo, horší luminiscence), do nich možná půjdu. Přes amazon.de je za all-in 3200,- můžu mít max za dva dny doma. Nemáte někdo nějakou alternativu?



    BOBASH
    BOBASH --- ---
    LEXXA: I v případě Alfy 8C to bylo stejný - taky je to víc "gétéčko" než ostrej sporťák a tudíž bylo potřeba jiný naladění toho motoru. Taky by mohli dát stejnej motor do Quattroporte, a bylo by to úplně nahovno, protože to nesedí k charakteru auta.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam