• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Premýsľam nad Skagenama, kým sa odhodlánm na Nomos Glashuette. Ktoré?

    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    Byl jsem s tím v hodinářství u Aleše, Ostrava. Nechtěl se do toho pouštět protože nezná tento typ hodinek. Poradil ať zkusím kapku technického benzínu. Ten nemám teď po ruce ale mám 60% líh, mám ho zkusit?
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    Špatné. Nechal jsem je přes noc odmočit a nic. Pořád tuhé. V úterý to vezmu k hodináři. (Ostrava, nejspíš k p. Aleš v centru).
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    BOLDRIK: tak jak?
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    Díky. Zkusil jsem. Za mokra to ještě jakž takž jde. Jak uschnout zase tuhé, musím hodně na sílu. Zkusím je nechat ponořené teda přes noc a když nic tak nechá vyčistit. Díky.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    samozřejmě za předpokladu, že jsi si jistý vodotěsností předmětných hodinek. 8)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    BOLDRIK: Přidávám se k názoru že by měla stačit voda, prostě ty hodinky ponoříš třeba v umyvadle a pak začneš zkoušet tu lunetu otáčet, ono se to po chvíli rozpohybuje...
    FINSON
    FINSON --- ---
    BOLDRIK: Jakýkoliv olej nebo rozpouštědlo bych na hodinky nepouštěl. Měla by stačit voda (protočit lunetu na ponořených hodinkách často dělá divy), v nejhorším případě lunetu sundat a vyčistit manuálně, třeba vatovou tyčinkou - sám jsem to ale nikdy nedělal.
    WD nebo nepolární čistidlo by mohlo provzlínat / prožrat se těsněním pod dýnkem nebo pod korunkou, a to nechceš.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    .))

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    BOLDRIK: kolikrát stačí voda.
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    Můžu použít na rozpohybování lunety WDčko? Cca 3 roky jsem Seika nenosil, a jediné co se seklo je luneta, jde otáčet hodně ztuha, nejspíš zanesená prachem atp. WD nebo jiný postup? Díky.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TEDDYBEDDY: srry, už jsou reserve
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    [Reserviert] Omega Speedmaster Mk II Racing Vintage - UhrForum
    https://uhrforum.de/omega-speedmaster-mk-ii-racing-vintage-t305731
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    TOMMY_: Na Chronomagu jsou Marky 4.5, ktery vypadaj podstatne jinak, nez ty na fotce ;-)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Before You Buy A Watch You Must See This! - My 15 Biggest Mistakes To Avoid (WWT#79)
    https://www.youtube.com/watch?v=12-184SQNlM
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    hodne me taky bavi tyhle marky.. jako nejsou to ty ikonicky na kterejch je asi pul tuny zeleza ale jsou super.
    a na chronomagu jsou ted za 38 :))



    KOUDY
    KOUDY --- ---
    vzdyt sou nechutny..hodte na ne deku! :D..to uz si rovnou muze clovek koupit bretlingy..to sou podobny hruzy :))
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    a jeste k tomu do komba Flightmastery !
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALIBAN: a mně se zase líbí. rozhodně víc, jak ty pamy. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam