• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON: Byla to bleskova akce :))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: ráno na ne koukám a říkám si, že za ty prachy to není zlý. :))) a najednou... :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Na ruce 3 minuty a jsou bozi !!

    VACA
    VACA --- ---
    VACA: ilustrační obrázek zrovna Prim, nebylo cíleně, pouze náhoda. První co mi padnul pod ruku kde je to zřetelně viditelné. (+/- u nepokoje) Nicméně princip je stejnej u všech mechanik..
    VACA
    VACA --- ---
    BYZSKO: na druhoustranu zase, 2 roky zajeté hodinky které už si sedly se dají lépe a spíš dobře doladit než nové/nově čištěné a namazané..
    Když to dáš někomu osvědčenému tak bych se toho nebál. Oni to dají na vibrograf a ladění se koná jen povolením/utažením nepokoje. Je tam na to přímo štelung, stačí sundat výčko. Do vlastního strojku se nijak nezasahuje ani se nevyndává..

    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    TOMMY_: jestli víš, kolik je to u těch primek, nebo to si neřešil...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOJTYLA: prave 65+ je nomos a to je jina liga. podival jsem se na prim.cz a dojalo me jak se ohani padesatiletou tradici :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    TWISTRABBIT: Co myslis? Ruzny hodinky mi delaji ruznou.. seika par sec onegy klidne i pul minuty.. pro ty "novy" stary hodinky teprve jdu na predani
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    TOMMY_: a kolik maj denně odchylku?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TOMMY_: jo to je přesně odpovídající...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Ale nakonec to vsechno dopadlo jinak a dneska v pul 3 jdu pro neco uplne jinyho z roku 1971 co vazi asi tak dve a pul kila.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    WOJTYLA: Novy bych je nekoupil nikdy.. resil jsem komplet baleni zanovni hodiny a dva strapy. Full set za 36k

    Coz mi prislo optimalni
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TOMMY_: si nemužu pomoct ale ta cena je podle mě blábol... 30 000+ ok... ale 65k??... furt si myslim že s hodinkama kolem 30k by udelali mnohem vetší díru do světa... navíc tak byl taky puvodní PRIM... to nebyly šileně drahý hodinky...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    BYZSKO: vítej do úžasného světa mechanických hodinek
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    Moje 2 roky starý Suma se zpožďujou 15 - 20 s za den, což mě celkem sere, zvlášť když na chronomagu čtu ódy na 6R15, jak jim to jde stabilně 2 - 3 s do plusu. Ale bohužel je to furt v limitu, tak se mi je kvůli tomu otevírat nechce.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    TANTRAMAN: Mě se zpožďujou furt, ale já je nenosím doma, takže je mám za den na ruce třeba 6 hodin, když je mám na ruce furt tak to myslím nedělaj.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    BOBASH: tyhle mam taky. po trech letech se zacinaji trochu zpozdovat. pozorujes to taky ?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON: me to vizualne taky neodpozuje. ze to neni 100% verny originalu mi nevadi.. jediny ceho se bojim je velikost.. ma to 42mm ... ale precejenom kdyz se podivas na puvodni 38mm tak by sis asi vybral je. Je to asi podobny jako prvni generace E-type vs treti generace.. proste zakrytovany predni svetla, mensi grill a legendarni zadni svetla delaji z prvni generace to ikonicky auto.. nic z toho 3jka nema.. ale porad je to etype..



    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: to by mi vůbec nevadilo
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON: klasicka pultovka.

    PRIM Orlík II - C | PRIM JEDINÝ ORIGINÁL
    http://www.prim.cz/cz/produkt/prim-orlik-ii-c-87536/
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: a co teda
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam