• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALIBAN: tak na chrono24 jsou za 13 i s poštou viď
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JOHN_LENON: sou super, me ta znacka i ten styl sedi moc, cena je trosku za certiny ulet, ale jen trosku. pokud ti nedaji spat, tak se jeste mesic trap a tes a pak si je kup
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    TOMMY_: vzhledem k tomu ze nejvic hodinek tam nakoupej rusky turisti v zabkach tak bych se tohohle zrovna nebal, ty lidi co delaj v tehle obchodech musi mit dobre vyvynutej cich na to, kdo ty prachy ma, nezavisle na tom jak vypada.

    nicmene ti to nezavidim, ja tyhle veci NAPROSTO neumim,..
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TOMMY_: Stejný 42.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    TEDDYBEDDY: ty jsou hodne fajn.. a jsou 39mm vid.. ne jako moony co maji 42
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TOMMY_: Bílomodrý speedy broad Arrow 57 v prosinci. Pult 145k, Azra na staromáku 125 k jednání, Dušák 90k.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LEXXA: já měl nějaký před dvěma tejdnama na srazu na ruce a moc mi to neříká...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOHN_LENON: to neni o preferencich. brightz zacinaji na $3.5 z druhy ruky. :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LEXXA: ad 1, jasně, to je o každého preferenci.

    ad 2, absolutně nic. nějaký doma mám. :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOHN_LENON: kdyz si odmyslim znacku tak mi tam vadi to ds-1 nejak mi proste tam nesedi. jinak za ty prachy asi cajk. pripominaji mi trosku seiko brightz ale to asi kazdy hodinky s vylestenou lunetou
    JOHN_LENON: co mas proti vanskam? bych bral radsi vansky ve kterych se citim dobre pred oxfordkama ve kterych sice vypadam dobre ale citim se jak sardinka v konzerve.
    TOMMY_: to je vcelku easy. pokud nenarazis na magora se vyjednava tak, ze si v hlave reknes jakou bys bral slevu. tu zdvojnasobis a jak ti prodavac rekne ze ses posral v kine tak se zacnete hadat a idealne se dostanete tam kam ses chtel dostat v prvni rade.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: tak to milej zlatej nevím. :) ale něco mi říká, že vansky ti tvoji pozici určitě nezlepší.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOMMY_: cim drazsi hodinky sou..tim vetsi dostanes slevu..ja kdyz si tam kupoval treba ty tagy carrery tak sem se dostal ze 114 snad na 105 tusim..
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON: tak to bych pak potreboval i instruktaz jak se to dela.. protoze az prijdu s odrenejma vanskama a deravou mikinou adidas k dusakovi pro novy moony tak si me tam podaji jako metare u cesty :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: já bych řek, že jo.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON:
    KOUDY: takze realne je mozny se dostat u dusaka pri porizovani novejch moonu na cenu lehce pod 100K ( tak treba 97K ) - kdyz novy stoji 119 ?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Jentak z prdele jsem si přihodil na ebay.

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    AMSTERDAM: kupoval sem u dusaka nekolikrat a sla i 25% sleva...nicmene furt si myslim ze je lepsi si udelat vylet do svajcu a koupit si ty hodinky treba v Lucernu..kde maj obchody vicemene vsichni velci vyrobci hodinek.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    AMSTERDAM: stejně jako při nákupu auta. obchodník je schopen jít na hranici marže. ale to se mu musí chtít. :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    AMSTERDAM: na magu jsem parkrat cetl neco jako "10% by dneska uz mel byt standart" a "obcas se da ukecat i vic tak kolem 15%" ale ja osobne neumim vyjednavat ani ohledne ceny telefoniho pausalu a je mi to tak napul proti srsti.. prijde mi to takovy vychceny.. takze nevim.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    AMSTERDAM: tady se jezdivalo do vidne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam