• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    COWBOY: Nezlob se na mě, ale mně přijdou tyhle otázky a komentáře podobně hloupé jako otázky typu proč vůbec nosit hodinky, když čas ukazuje každý mobil, kdejaká lednička kupříkladu a ve městech je ukazatel času doslova na každém kroku.

    Když jedu na kole, nechci s sebou nosit ani mobilní telefon, ani žádné další moderní pičičárny, i kdyby mi uměly spočítat i počet prdů za hodinu, popř. kdy a kde přesně zdechnu. Nosím hodinky a ty mi bohatě stačí, když si chci dát oraz od soudobé permanentní (mobilní) dosažitelnosti. Což se s mým přibývajícím věkem děje stále častěji...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    STEPNI_VLK: No jo. Na tohle používám Runtastic nebo podobné aplikace.
    Zajímalo mě, jestli tohle ještě nekdo vážně používá.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    COWBOY: Jedu někam na kole a chci vědět, jak dlouho mi to trvá. Nastavím výchozí bod lunety na minutovou ručičku a vyjedu. To samé platí pochopitelně pro chůzi či jakékoliv jiné měření.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    NEVILL: Na potápění to chápu. I když v takovejhle hodinkách bych se už asi nepotapel.
    Jsem si rikal, kolik je tu potápeců a kolik se jich v těch hodinkách potápí. Přesněji s těmi hodinkami.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    COWBOY: no já rozhodně, ale jinak je to na potápění, že jo...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    NEVILL: Aha. Tak proto preferujete tak velkou tu lunetu.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    COWBOY: no, pro mě je asi nejběžnější užití že si na té otočné lunetě počítám vypitá piva... :-)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    NEVILL: Na co vlastně používáte tu lunetu?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Uvažoval jsem už nějakou dobu o želvách v Blue Lagoon edici, ale nakonec jsem si objednal modré Sumo...vyšly o něco levněji, ale hlavně myslím že kvalitativně jsou o level výš...

    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Frustrace, že jediné objevené hodinky splňující na 100% mé představy (t.j. max 42mm, min 100m, unidir. bezel, modrý sunburst ciferník, day+date, hack, manual wind, luminiscence na delším konci vteřinovky + alespoň jednobodová na lunetě) nejenom už dlouho nemají a kdo ví kdy budou, ale hlavně se mi vlastně dost nelíbí (jde o Orient Mako II USA, které tedy mají navíc i safír), vyústila v Invicta kopii rolád :)))) Jsem zvědavej, jaká bude barva v reálu, protože z fotek jsem nadšenej. Měla by to být Swiss made verze, takže prý lepší QC oproti asijským. Jak mi bude chybět ukazatel dne v týdnu, se ukáže. Za 130,- USD i s dopravou, neber to :D Odesílatel jsou ale amící, tak se bojím, že uvednou skutečnou hodnotu a čeká mne clo i DPH.

    Invicta 18507




    BTW tohle jsou ty Maka II US

    A tohle je snad jediná fotka, kde mi přijdou pěkný :)


    Ještě jsem tedy přemýšlel nad NY0040-17L, ale blbě se shání (když už, tak za něco pod 300,- EUR), nemají hack (zvládl bych) a mají luminiscenci na kratší straně vteřinovky. Na druhou stranu jsou ISO certifikované.

    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    KALIBAN: Já z toho videa teda pochopil, že ta červena ručička se při zavibrování hodinek přesune tam, kde máš poslední notifikaci. Ale měl jsem to puštěný bez zvuku.
    CROME
    CROME --- ---
    Nemate nekdo tip na opravnu v Praze co umi Seika?
    Po slejvaku se me zahadne hodinky zamlzily a uz nejdou, ac by mely byt 10 bar vodotesny :(
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    SLAMITCH: Všechno vyprodáno :-/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SLAMITCH: imho presne hodinky, ktery ptoste musis nejdriv vyzkouset nazivo, protoze to jsou fotogenicky svine :)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Ovšem toto je moc pěkné!

    Evant Tropic Diver / cca 600,- USD / 41 mm








    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    MADCAT: Potápkach
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    ADDALBERT: Jak to myslíš "porážkách"?
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    Po několikerych porážkách jsem si pořídil nove oblekovky...
    Ted uz jen pockat az mi dorazí origo pasek v me velikosti

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    tak dalsi pasecek objednanej.. :)) doufam ze to bude pak vypadat nejak takhle..



    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGON: aha :-PPPP ja resim tyhle konkretni hodinky, jinak samozrejme s tebou totalne souhlasim

    dle toho videa, jsou to blbci :-P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam