• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NEVILL: přesněji řečeno clo je celkem zanedbatelné, hlavně se tam doplácí DPH...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NARVAH: no treba mne ted jede z USA tricko, zavolal sem na DHL, protoze mi tracker ukazal, ze je na customs. A imho ted budu muset zajet na celni postu na plzensky a vysvetlit jim, co je to za zbozi a oni budou zkoumat jestli zbozi podleha clu (mam to o 1 dolar pres limit kvuli cene postovnyho, god damn it!) a pak mi triko budto daji a nebo reknou ze zaplatim clo a daj mi ho az pak. Nic vic v tom asi neni. Pani z dhl mi dala i telefon na celni postu, ale teda uz dva dny mi to nikdo nezveda.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    NEVILL: hmhm, to nezní moc lákavě ;)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NARVAH: obvykle ti přijde s naskenovaným dodákem atd. že Ti přišla zásilka ze zahraničí co se musí proclít a buď si ji vyzvedneš na celnici nebo české poště vyplníš přiloženou plnou moc, dodáš nějaké další podklady (je-li to nutné) a pak už ti to normálně doručí s tím že jim doplatíš to clo a tuším stovku manipulační poplatek...teda snad si to pamatuju dobře, snažím se neobjednávat nic mimo EU protože s tímhle je vždycky hroznej voser...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja si z jomashopu nechal posilat pres shipito a clo sem nikdy neplatil :)..prebalili to do nejakyho jinyho baliku jako darek a pohoda.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    KALIBAN: DRAGON: jak ten proces s celnicí prosím probíhá?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: počítat čas u tchýně? ten čas se tam vleče už tak dost pomalu. ještě to počítat. :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NARVAH: priprav se na to, ze ti je zachytej na celnici. Jinak to je imho zbytecnej dotaz, protoze na ebay je dulezity sledovat reference prodavajiciho, nic jinyho te nezajima...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    NARVAH: jo z jomashopu v pohode, jen ten voprc s celnici je desnej
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TOMMY_: ano, to je potreba pak abys to radne zene vyuctoval :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    LEXXA: no jako nezvladnu zejo.. ale musim si pamatovat ze uz to jede podruhy nebo potreti :D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TOMMY_: jestli zvladnes tchyni s hodinovou lunetou tak jses u me borec! :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ja tim merim porad neco.. kdyz teda mam hodinky s lunetou ( coz jsou jedny ) tak na tom merim vsechno - jak jsem dlouho ve vode, jak dlouho uz jedeme autem, jak dlouho leti letadlo, kolik casu jse u tchyne.. atp.. a kdyz mam tychymetrovy hodinky, tak na tom teda nemerim rychlost ( to je takovej masochizmus ze to realne ani nejde, nebo respektive to je tam na dostihy nebo okruh - protoze tam presne vic odkud kam je jeden km ) ale stopky pouzivam taky porad.. ale vetsinou si je poustimpro radost - takovej festival rucicek
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pocitadlo na lunete je dnes prakticky k nicemu, ja si tim pocital pivka v hospode, protoze sme s kamosma meli pocit, ze nas nase oblibena hospoda trochu okrada. Bylo to tak, dve piva navic a pri dalsi navsteve jedno navic :)
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    V životě jsem to nikdy nepoužil, začnu asi počítat slova na poradach :-D
    JOPS
    JOPS --- ---
    lunetu na piva, hmm, vynikajici typ, diky moc :)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    KALIBAN: Tak tohle je fakt dobrý. :-)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    COWBOY: hlasim, ze ja to poizvam kdyz jsem na nudnym meetingu a cvakam si tim jen tak, pripadne pocitam na tom lidem slovo jakoby :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Luneta na potapkach je nahodou docela prakticka, pouzil jsem ji uz mnohokrat na odecty ruznych zahajeni cinnosti.
    Narozdil od chronografu, kde si myslim, ze 99,98% majitelu ji nepouzije nikdy (pro vypocet rychlosti auta na 400m atd.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam