• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    To je bozi

    This Automatic Watch Winder Is Built Into An E36 M3 Engine Block • Petrolicious
    https://petrolicious.com/articles/this-automatic-watch-winder-is-built-into-an-e36-m3-engine-block
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BYZSKO: 28 je hodne. to radsi dam za presage
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    LEXXA: http://www.davosa.com/en/gents/show-all/gents-watches/335/gentleman?c=495
    U nás je prodávaj helveti, ovšem 28 tis. za Davosu s etou mi teda připadá dost.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BYZSKO: mas link?
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    jj.. na ty hodinky se asi soustředí.. posílám často nějaké sladkosti, občas knížky, oblečení.. a nic z toho nechytili.. a jednou jsem do Česka poslal hodinky (gift, 10USD na balíku) a chytli je.. tak jsem psal kupujícímu, co jim má napsat, a stejně chtěli celníci, abych jim tu cenu potvrdil já jako odesílatel..
    JOPS
    JOPS --- ---
    Pokaždé když mi to chytli celníci, tak pokaždé jsem platil clo plus DPH.. I když jsem jim v mejlu psal, že to je pro osobní použití. Ale tak nějak jsem s tím vždycky počítal...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    posta vam normalne napise..vy ji reknete co ma proclit a ona to procli...Tyden zpatky mi psali ohledne tricka a mikiny se sashou grey...DHLko to samy

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    celni posta nezveda telefony uz 4 roky :) ale znam jednoho co se tam dovolal a znam jinyho kterymu kdyz se dovolal mrskli s telefonem :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NARVAH: nelze jinak nez souhlasit :)
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    DRAGON: to je pěknej vopruz
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: jeste info: to vysvetleni se pry da udelat emailem a tak dost urychlit to flow
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NEVILL: přesněji řečeno clo je celkem zanedbatelné, hlavně se tam doplácí DPH...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NARVAH: no treba mne ted jede z USA tricko, zavolal sem na DHL, protoze mi tracker ukazal, ze je na customs. A imho ted budu muset zajet na celni postu na plzensky a vysvetlit jim, co je to za zbozi a oni budou zkoumat jestli zbozi podleha clu (mam to o 1 dolar pres limit kvuli cene postovnyho, god damn it!) a pak mi triko budto daji a nebo reknou ze zaplatim clo a daj mi ho az pak. Nic vic v tom asi neni. Pani z dhl mi dala i telefon na celni postu, ale teda uz dva dny mi to nikdo nezveda.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    NEVILL: hmhm, to nezní moc lákavě ;)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NARVAH: obvykle ti přijde s naskenovaným dodákem atd. že Ti přišla zásilka ze zahraničí co se musí proclít a buď si ji vyzvedneš na celnici nebo české poště vyplníš přiloženou plnou moc, dodáš nějaké další podklady (je-li to nutné) a pak už ti to normálně doručí s tím že jim doplatíš to clo a tuším stovku manipulační poplatek...teda snad si to pamatuju dobře, snažím se neobjednávat nic mimo EU protože s tímhle je vždycky hroznej voser...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja si z jomashopu nechal posilat pres shipito a clo sem nikdy neplatil :)..prebalili to do nejakyho jinyho baliku jako darek a pohoda.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    KALIBAN: DRAGON: jak ten proces s celnicí prosím probíhá?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: počítat čas u tchýně? ten čas se tam vleče už tak dost pomalu. ještě to počítat. :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NARVAH: priprav se na to, ze ti je zachytej na celnici. Jinak to je imho zbytecnej dotaz, protoze na ebay je dulezity sledovat reference prodavajiciho, nic jinyho te nezajima...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam