• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    INSEQUI: kdyby to drelo tak to nenosim ;)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    KEITHHSTER: tak to je jasný když se s tim svazuje 20m prodlužka, mě pravě přijde že to má ostrý hrany, a když se ti pak spotí ruka tak si to moc nedovedu představit
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    INSEQUI: kupodivu ne. zachvili vyfotim v vlaku . nicmene je to fakt jak nato strap :D suchac drzi jak blazen
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    KEITHHSTER: přesně vím co to je, ale nedře to, je to pohodlný?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KALIBAN: vyfotim lip
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    skvela fotka...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ahoj boys a girls chtěl jsem vam ukazat muj postřeh ;) potřeboval jsem neco na leto - delam s zvukem a svetlama na party a kabelama..napadla me takova vec pouzit nylonovy svazovak na kabely za 50 ;) a hle super. všema vlastnostma a to i kvalitou. kamaradum se to libi me taky .. a vam třeba bude taky ;)

    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    Ahoj plánuji nákup tří nových tahů pro své Casio GW-M5600 a SEICO SKX007K1. Pro casia Casio 71604348 a seiko originál gumový i kovový. Je možné je objednat dohromady ne některém eschopu v čechách? Nebo v zahraničí? Nerad bych koupil feik a platil přemrštěné poštovné, díky.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Pasek urcite bude jinej a ja si to chtel proste zkusit zejo..mam jen novy moderni hodinky tak me posledni dobou zacinaj zajimaj i tyhle vintage kousky...Vzdycky je za rok muzu pustit za vic nez sem je koupil...takze pohoda :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    GREGI: Mno, pásek určitě jinej - už tak dost lacině vypadající hodinky sráží úplně do pekla. Na druhou stranu jakej, že? Ty hodinky vypadají děsně slušňácky až zakřiknutě - tak pro nějakýho van Rompuye nebo podobně vypadajícího týpka - ta zeleně pokérovaná ruka je k tomu jak pěst do voka. Sorry Kouďáku, nic proti tobě, mně ty hodinky k tvojí ruce ani trochu nepasujou.
    GREGI
    GREGI --- ---
    KOUDY: nadhera. Mozna jen hezci pasek? Tenhle vypada strasne lacine...
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Info pro ty, co mají větší ruku než já: na Massdrop vykoukl Automatic Victorinox Chronograph za 300,- USD.

    Za tu cenu imho naprosto super:
    Victorinox Swiss Army
    Models: 241191, 241193
    Movement: ETA Valgranges A07.211 24-Jewel automatic movement
    Hand winding compatible
    Hacking seconds
    28,800 vph
    46 hour power reserve
    Case material: Stainless steel
    Domed sapphire crystal with 3-layer anti-reflective coating
    Caseback: Display
    120-click unidirectional bezel
    Date window at 3 o’clock
    Running seconds at 9 o’clock
    30-minute chronograph timer at 12 o’clock
    12-hour chronograph timer at 6 o’clock
    Case width: 45 mm
    Case thickness: 15 mm
    Lug width: 22 mm
    Lug-to-lug width: 54.61 mm
    Water resistance: 100 m
    Swiss made

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Omegy dobry :)..jdu vzit jeste ty rolady


    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOMMY_: kam jdes? :)
    TOMMY_: vsak uz se stalo
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Tak se tu mejte panove :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KOUDY: Super. Kup je.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BOBASH: Jasne..ale ja ti pisu ze nechci neco co bude mit brutalni rust..pripadne to bude nejaka draha vintage limitka kterou se budu bat nosit...Libej se mi constellationy v tyhle kombinaci..koukal sem ze byly dva roky zpet okolo 30..ted sou za 60..za 2 roky budou na 90 treba..tak mi neprijde nic divneho za ne ted tech 50 dat..stejne jako si jeste poridim nejspis jedny rolady..ktery sou na 90ti uz ted a pujdou imho brzo pres kilo - https://www.chrono24.cz/...te-precision-1959-manual-wind-swiss-34mm-mens-watch-siw159--id6900904.htm
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KOUDY: Sběratelskej potenicál není o ceně, klidně můžeš mít auto, který dneska stojí 50 tisíc a má mnohem větší potenciál růst (bráno v procentech ceny, samozřejmě) než něco, co stojí miliony. A to samý budou ty hodinky, prostě když chceš něco co má růst na ceně, tak musíš zatraceně dobře rozumět tomu, kterej kus koupit a kterej ne.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BOBASH: Samozrejme..rozdil je ale v tom, ze drahy sberatelsky hodinky stojej nekolik mega a kvuli tomu je nebudes nosit kazdej den..Stejne jako drahy ferrary nebo astony stojej 5 milionu dolaru a nebudes s nima jezdit kazdej den do prace..Sou to v 99% investice kvuli diferzifikaci portfolia, aby mohl milionar rict "mam 5 mega dolaru v nemovistostech, deset mega dolaru v pozemcich, pet mega dolaru v obrazek a 10 mega dolaru ve starejch autech...do toho nejaky zlato, diamanty,sperky, dluhopisy apod"...ja mam ale radsi auta ktery stoupaj na cene a zaroven s nima muzu jezdit kazdej den...coz je treba ta 993 nebo 550 ci 575 maranello a tuna jinejch...Zatim to nevypada ze kdyz porsche za mega koupis tak ho za pet let prodas za pul...A stejny to je i s tema omegama...nejsou to hodinky ktery bych mel uzavreny nekde v trezoru, ale uz tak dva/tri roky se mi libej..viz treba prispevky

    [ KOUDY @ Hodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze ]
    [ KOUDY @ Hodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze ]

    nebo jak bys ty rekl..uz o nich melu fakt dlouho..:)...Ted sem premejslel ze si koupim nejaky iwc nebo tagy a narazil sem na tyhle omegy..srazil sem o 20% dolu cenu..sou vycisteny a funkcni..s certifikatem i krabickou a rocni zarukou od duveryhodnyho prodejce...Tak sem si rekl proc ne..:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam