• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOHN_LENON: pisou "100% GENUINE PRODUCT. Beware of counterfeit items sold on eBay." takze pokud ti hodinar rekne ze je to fake to za tebe vyresi ebay a ne prodejce.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON: jestli to neni fake. tak budu mit vánoce
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    SUBTITLES017: to je nějak moc levný
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    JOHN_LENON:
    NEVILL: mno tak to mozna tedy opravdu spis takhle..

    SEIKO SARB017 Mechanical Alpinist Automatic Men/s Leather Watch *UK* TAX FREE | eBay
    https://www.ebay.co.uk/...-FREE/272353793994?epid=21008212364&hash=item3f698d17ca:g:UaIAAOSwgZ1XwAfN
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SUBTITLES017: jo, přesně...copak clo, to je celkem zanedbatelné, ale to DPH je na prd... :O/
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    SUBTITLES017: komplet výpalné.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TWISTRABBIT: btw z Japonska to bude urcite + clo, coz?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TWISTRABBIT: free shipping worldwide.. to by slo :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TWISTRABBIT: ja zjistil, ze je potrebuju.. a hodim je presne na ten kozeny nato.. akorat nevim kde je objednat.. prinejhorsim ebay no..
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TWISTRABBIT: taky tak. "nastesti" mi vadi ta zlata na indexech. jinak bych asi mel vazny problem. :)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    SUBTITLES017: sice je nepotřebuju, ale sou pořád na wishlistu
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Na bonami maj ted dost krabicek na hodinky :)

    Vše pro milovníky šperků a hodinek | Bonami
    https://www.bonami.cz/friedrich-lederwaren-sperkovnice-ulozne-boxy-uklid-sperky-hodinky
    SCHRAPNEL
    SCHRAPNEL --- ---
    JOPS: V podstate len kroky, tep a nejake fitness hluposti. Bez GPS
    JOPS
    JOPS --- ---
    C4RC455: Hele, kupovat hodinky pubertakovi je strasne nevedecna funkce... brachovi jsem chtel koupit hodinky a pak to dopadlo tak, ze jsem mu rekl neco si vyber a ja ti to koupim. A zjistil jsem, ze bych se fakt netrefil do vkusu :) ani omylem bych mu takove nekoupil :)
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    LEXXA: bude jí 15. Její mladší ségra má baby-g ale ty jí přijdou moc robustní a dětské
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    C4RC455: jak mlada je ta dama? myslis spis hodinky s micky mousem? casio baby-g nebo citizen ecodrive?
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    Prosím o radu. Pro mladou dámu hledám hodinky. Jelikož je discosi tak je potřeba i analog i digitál. Aby to nebylo tak jednoduché tak by neměly být moc sportovní. Cena do 5ti tisíc. Já vím, já vím, ale zkusit to musím. Děkuju všem za radu
    JOPS
    JOPS --- ---
    SCHRAPNEL: co chces aby to umelo, pokud se obejdes bez GPS, tak jsi v pohode a vyber si, co se ti libi :)

    a kolega na jedne ruce nosi Citizen Night Hawk a na druhe ma nejakej naramek fitbit ci co to je

    jinak koukam, ze garmin chysta taky neco mensiho a dokonce s GPS
    Garmin vívoSport Optic Black/Slate L - Fitness náramek | Alza.cz
    https://www.alza.cz/sport/garmin-vivosport-optic-black-slate-l-d5108324.htm?o=11
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam