• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Seiko Coctail ještě 4 dny na Massdropu za 249,- USD. To by možná stálo za hřích :)
    Seiko Presage "Cocktail Time" Automatic Watch | Price & Reviews | Massdrop
    https://www.massdrop.com/...m=Daily%20Promotional&utm_content=1512829297310.768435068675155415108235

    Nejradši mám tuhle verzi




    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    NEVILL: což mi připomíná, že možná stačí jen počkat do roku 2019.. https://zahranicni.ihned.cz/...i-eu-a-japonsko-chystaji-dohodu-o-volnem-obchodu-vydela-na-ni-i-cesko
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SUBTITLES017: možná mají britské ostrovy nějakou dohodu o bezcelním obchodu s Hong Kongem...nebo vysoké bezcelní limity...?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    8BB76E1: mne chytli vždycky všechno odevsud snad...:) mam na tohle smůlu, proto bych to radši řešil jinak no.
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    SUBTITLES017: dokonce to vypadá, že hodinky jsou jedna z položek, na které se zaměřili.. mám odesláno směr jp -> cz desítky balíků, a z těch všech na celnici chytli jen jeden - balíček s hodinkama.. i když jsem napsal cenu 10 usd.. nakonec to sice prošlo bez cla, ale musel jsem jim psát mail.. paradoxně třeba cca 9 kg ems s plastovýma modelama prošel bez problému..
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOHN_LENON: tak smele do toho. ja odolavam kvuli tem zlatym indexum. ale nevim jak dlouho mi to vydrzi. jdm alpinisty zacinaji mit takovou tu vintage collectors patinu a bojim se ze az mi zlata prestane vadit tak budu muset prodat ledvinu.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    lokaci tam ma Hong Kong.. ale posílají to z Irska.. tak nevim jak to ma vymyšlený..

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LEXXA: víš jak, já chci hodinky, ne řešit fake s ebayem.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOHN_LENON: pisou "100% GENUINE PRODUCT. Beware of counterfeit items sold on eBay." takze pokud ti hodinar rekne ze je to fake to za tebe vyresi ebay a ne prodejce.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    SUBTITLES017: právě proto mi to příjde divný. je to jdm model. musel to nějak do tý anglie dotáhnout. ale jak říkám, budu rád, když to bude v cajku. jestli to objednáváš, dej vědět, jak to dopadlo. :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    JOHN_LENON: 8400,--.. téměř stejná cena jako z Japonska..akorat bez nutnosti platit clo a dph.. vzhledem k hodnocení toho prodávajícího jsem si téměř jistý, ze to je v cajku
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON: jestli to neni fake. tak budu mit vánoce
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    SUBTITLES017: to je nějak moc levný
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    JOHN_LENON:
    NEVILL: mno tak to mozna tedy opravdu spis takhle..

    SEIKO SARB017 Mechanical Alpinist Automatic Men/s Leather Watch *UK* TAX FREE | eBay
    https://www.ebay.co.uk/...-FREE/272353793994?epid=21008212364&hash=item3f698d17ca:g:UaIAAOSwgZ1XwAfN
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SUBTITLES017: jo, přesně...copak clo, to je celkem zanedbatelné, ale to DPH je na prd... :O/
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    SUBTITLES017: komplet výpalné.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TWISTRABBIT: btw z Japonska to bude urcite + clo, coz?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TWISTRABBIT: free shipping worldwide.. to by slo :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TWISTRABBIT: ja zjistil, ze je potrebuju.. a hodim je presne na ten kozeny nato.. akorat nevim kde je objednat.. prinejhorsim ebay no..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam