• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ELWERINE: to se hned necerti, mne jenom zajima vlastne ten duvod :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    DRAGON: ne, budu vedet, co si mysli zdejsich 5 typku a jestli se z toho da neco usuzovat. To je vse.

    Je to snad klub urcen i pro diskuzi ne? Proc bych se nemohla zeptat na neco, i kdyz vim, ze si to stejne udelam podle sebe?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ELWERINE: pak vubec nechapu, co resis. Budto libej - kupuj. Nelibej - nekupuj. sere pes, co si myslime my, navic mimo tvou bublinu, ne?

    nebo jako to ti tady napise pet typku ze jsou strasny a k zensky se nehodej a ty si je kvuli tomu nekoupis? :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ELWERINE: njn ale saraj ma damske hodinky :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    BAAL: tvoje si nech .), ja budu mit mozna svoje! .)
    DRAGON: ruzove lodicky nenosim, ale jinobarevne ano. A dneska maji hodinky doprovod kralovsky modre saty .). Jen jsem se chtela zeptat mimo sve bubliny, co si mysli jini. Me je to fuk, jestli se mi neco libi, tak to nosim i kdyz to je oznaceno jako "panske". A SARAJ me kolegialne podporuje take .)
    BAAL
    BAAL --- ---
    ELWERINE: hmm moje hodinky se ti zachtělo, csss:-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DRAGON: ja videl na pani co vypadala ze spolkla fabii medicens sans frotieres limitku od nomosu a pekne to nevypadalo.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEXXA: ja bych je videl i na ty ctyricetikilovy holce, spis nez o vzhled jde o to, co je to za typ cloveka. mne se vlastne docela libej velky ciferniky na jemnejch damskejch rukou.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DRAGON: nemaji soudkove pouzdro takze i tech 42 nebude tak zhavych. imho pokud holka nevazi 40kg a nenosi copanky tak je zvladne unosit.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ELWERINE: nejsem zdejsi,ale ja bych si je na ruku vzala:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    asi by je rozhodne mela pred nakupem videt a rict jestli se ji libej :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ELWERINE: zalezi, co je dama zac. Jestli je to holka, co beha Spartany, tak asi klidne, jestli nosi ruzovy lodicky, tak asi ne.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    Dobra, tak dodatecny dotaz (ciste zvedavost a nazor zdejsiho osazenstva), tyhle hodinky ELWERINE na damske ruce. Jo nebo ne? :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ELWERINE: nepremyslej a kupuj!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ELWERINE: jedny z mala "rolexovek" ktery jsou pekny. Protoze minimal.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    A jsem tu zas.

    Mam nebo nemam?

    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    Tak jsem si udelala trochu radost a me prvni (low cost) hodinky. Porad si ale styskam po zelenem ciferniku, stribrnem okoli a kozenem pasku...

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ZELENYCAJ: Kolik za to hcces v korunach? Mozna bych mel zajem vo ty pepsiny.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    COUDAK: a co přesně?
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Začínají se mi líbit tag heuer connected :-D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SLAMITCH: tam je riziko jestli si neusmysli ze alpinist je vlastne prospex.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam