• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    TEDDYBEDDY: not maj kapoftý
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    8BB76E1: imho dobra cena ale prijde mi tak dobra ze to klidne muze byt frankenstein.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    8BB76E1: no, hodil jsem zkusmo dotaz na ebay (longines pilot) a vypadly tam mimo jiné tyhle za úplně šílený peníze...

    WWII Military pilots Longines "Tartarugone" Czech aviators watch | eBay
    https://www.ebay.de/...gone-Czech-aviators-watch/253076090435?hash=item3aec82ae43:g:lpwAAOSwOt9Zgsny
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    NEVILL: jj.. nic jiného v tom není.. jen vůbec netuším, jaká bývá jejich cena, pokud se objeví na prodej třeba v česku..
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    8BB76E1: nevím, moje japonština je ještě horší než moje laponština, podle ceny by to mohlo být zhruba za 37K Kč jestli jsem to správně převedl, ale moc mi z toho není jasné co je to za hodinky, kromě toho že by to měly být Longines pilotky...
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    ★★ロンジン チェコ軍用 パイロット時計★★ - ヤフオク!
    https://page.auctions.yahoo.co.jp/jp/auction/v549082247
    jen tak ze zvědavosti, co říkáte na cenu? odpovídající?
    CEPAL
    CEPAL --- ---
    JOPS: Tak ja si to nekupoval na paradu. Az budu chtit paradni smart watch, bude to stat cca 10x tolik. Ted me ale Garmin neskutecne nasral, ze rusi vsechny appky navigacni, ja si pred rokem koupil Cruiser na motorku. Ale prej vraci prachy, tak je bydu chtit taky vratit.

    Jeden kolega jsi docela potrpi na modu, a ten ma ty cerno-stribrny vicoactive 3. Docela me tim prekvapil :-). No on je taky milovnik hracicek, takze tyhle hodinky si asi koupil spis jako hracku, navic potreboval nejakybse slusnyma golfovyma funkcema...
    JOPS
    JOPS --- ---
    CEPAL: tyhle hodinky taky mam, jsou super az na jednu vec. JSOU STRASNE OSKLIVY :) fakt, proste je to hnus a do prace bych si to nevzal. Priznam se, ze to pouzivam jenom na sport (a to jeste konkretne jenom kolo :)) )

    Ale brachovi jsem kupoval k Vanocum Fenix 3 Silver Optic a jo, to uz jsou hodinky, ktere bych klidne mel na ruce i v praci. Sice jsou takove tlustsi, ale uz to vypada lip.

    A co se tyce funkci, tak ty Vivoactive HR za ty prachy nemaj chybu.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TWISTRABBIT: píšu do pošty
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    NEVILL: můžu se optat za kolik se daj koupit? klidně do pošty, pokud to nechceš veřejně, díky.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    VYWERN: to je hodně dobrý!
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Ja ted zkousel, jak presne mi jdou steinharty ocean one a za 14 dnu predbehly o 5s :) To je pohoda,ne?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    koukám tu barvu ručiček nějak zkresluje mobil a asi odraz, ve skutečnosti je červená jen špička vetřinovky... :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    K narozeninám jsem si pořídil starší Omega Seamaster, tohle je teda ta quartz verze. Ale tak aspoň mám nějaký hodinky co jdou přesně... :-)



    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MACSKA: přítelkyně je má z práce - první hodinky, u kterejch se zajímá, jestli nejsou vybitý. :))) ostudu na večírku neudělají. Jo a konečně se ji dá dovolat, protože ten mobil v černý díře s názvem kabelka jinak neslyší.

    Pro ženskou ideál.
    CEPAL
    CEPAL --- ---
    MACSKA: No a s GPS máš tedy co? Garmina, nebo Polary? Nebo iWatch?
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    CEPAL: ze “sportovních” se mi líbí Nokia (dřív Withings). Moc toho teda neuměj, kroky, spánek, v HR verzi tepovku a notifikace z mobilu a to je asi všechno. Ale jsou hezký. Kdybych nechtěla GPS, tak na ně nedám dopustit.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    CEPAL: Kdyby jen tady (: Ja to taky nechapu, byt na mne tak uz ma davno RO.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JOHN_LENON: No já vlastně začal nosit mechanické hodinky jako odpověď na to že si v mém okolí skoro všichni začali pořizovat chytré hodinky a sport-testery... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam