• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    JOPS
    JOPS --- ---
    DRAGON: co zkusit nejake FORTIS ?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Co třeba nějaký Eterna Kontiki?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jeste bych mel dotaz: nejakej tip na hodinky do cca 50 tisic, ktery budou sportovnejsi (budou mit treba hadrovej tah - neco pro namorniky, piloty.. neco proste hodne panskyho, sportovnejsiho, safir sklo, vodotesny bych je rad alespon do 100 metru (at je pripadne na ponorech v cizine nemusim nechavat lokalum na palube), automaty to byt nemusi, ale klidne muzou.

    treba neco takovyho
    IWC Pilot Automatic Anthracite Dial Men's Watch IW389002 - Pilot - IWC - Watches - Jomashop
    https://www.jomashop.com/iwc-watch-iw389002.html

    jen za to nechci dat tolik, prijde mi to zbytecny.


    any tips?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BEEBLEBROX: jasne, to me taky napadlo, ze ten chvost tam bude proto. Jen teda imho totalni picovina a akorat jeden krok dal k tomu, aby se ty hodinky prijemne sledovaly. Dost se mi na tom letisti, kde sem na ne koukal, libily, ale tohle byl duvod, proc sem je nekoupil. (V realu vypadaj naprosto skvele)

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CALIBOS & SUBTITLES017: no to je právě imho ten nesmysl, kterýmu úplně nerozumím: na většině 24h hodinek pokračuje 13 po 12, což bych upřímně čekal i od takovýho výrobce, jakým je TH :)
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    DRAGON: naproti 1 :) ukazuje to 24h formát času.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    DRAGON: obrat si to vzhůru nohama :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    může mi to někdo vysvětlit? :) (proč 13 na sedmičce)

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    NEVILL: ..servisu a stari mechanizmu :)
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    NEVILL: dík
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NARVAH: většinou podobně jako automaty, něco přes 40 hodin, záleží samozřejmě na výrobci...
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    jak dlouho vydrží hand-winding hodinky na jedno natáhnutí? jedná se o 24 hodin nebo déle? mám na mysli nové HW systémy..
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Tak ja uz sem si asi vybral

    Seiko Chronograph
    http://www.youtube.com/watch?v=C4prkKf4A1A
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    KALIBAN: Loni si žena kupovala ty dámský a oproti tý první generaci co mám já mi přišly o něco lepší. Ale omegy to zpracováním nejsou, no :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    hele mate nekdo ty novodoby mvmt hodinky? delaj na oko pekny ale ty uplne prvni byly zpracovanim desnny mrdky.... tak nevim jestli se nezlepsili

    Gunmetal Watch | Men's - 45mm | Chrono Series | MVMT
    https://www.mvmtwatches.com/collections/all-mens-watches/products/chrono-gun-metal
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    BYZSKO: Tak to rád slyším, díky!
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    NEVILL: suma mají anti-magnetické pouzdro.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NEVILL: jsou to automaty .. tak to zkus .. nic se nestane , max se zastavi na chvili.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KEITHHSTER: třeba Seiko Sumo?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NEVILL: podle toho jaky .. ale jo muze , uz sem to videl . ale od dob traseru a kompozitu to neresim .)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Mě tak napadlo - jak moc mohou hodinky ovlivnit takové ty kuchyňské rukavice s magnetem, co člověk použije vždycky na pár vteřin jenom tak něco vyndat nebo zandat do trouby a tak? Mohou se za tak krátkou dobu zmagnetizovat?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    AMSTERDAM: hodinarstvi cigler, jungmannova 18. chodil jsem tam od dětství. na strapy asi ok. ale po zkušenostech s opravami, zvlášť, když je tam paní, bych spíš nedoporučil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam