• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    nekdo se tu ptal na alpinisty. na skywatches je (jeste vcera teda) maji
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    funguje este neco jako watchexpress-hamburg.de ? Idealne asi v EU....
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    LELI:
    TOMMY_: ještě dodatečně děkuji. Zatím jsem nic nezjistil, ale snad se obnovy dočkají :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DATL: tak rakety nejsou nic výjimečného. zato ten stav vypadá, ze výjimečný je. gratulace
    DATL
    DATL --- ---
    manželka mi o víkendu dovezla pár hodinek, které dala babička na hraní dětem a kromě pár primek tam byla i tahle podivnost, ze které jsem byl unesený....staré ruské hodinky Raketa - Ufo i s věnování pro hornické vysloužilce a v hodně pěkném stavu

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SELECTOR_IX: Já myslím že tyhle jsou z těch novějších filmů s Danielem Craigem a mám dojem že tam snad laser nebyl...ale možná tam bylo nějaké výbušné zařízení nebo tak něco... :-)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    SELECTOR_IX: Netuším
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    TANTRAMAN: to jsou ty s tím zabudovaným laserem? :)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    V Londýně ve vyloze.

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    v praze se teď vyloup novej podnik. pražské hodinářství. Je to na barrandově. Dělali mi ted velkej servis na hodinách a všechno v pohodě. zkus se zeptat tam.
    NUSIK
    NUSIK --- ---
    87HIGHFLYER: ja si tipnu, realitu neznam, jen sem videl nejakej clanek, ze rekvalifikacni kurzy na hodinare jsou plny snad ctyri roky dopredu, protoze je to nema kdo naucit, neni to imo nic jednoduchyho a tech par lidi co, by toho byli schopni maji prace dost a zadnej "ucnovskej" system poradne nefunguje
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    LELI: to je jasny, ale proc pak tehle high-end profi hodinaru neni vic?
    LELI
    LELI --- ---
    87HIGHFLYER: kazdy remeslo kdyz delas dobre, tak te uzivi :-)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Kdyz ctu ty cekacky, ceny apod - neuzivilo by se tu vic hodinaru? Nebo je to tak narocnej a specifickej obor, ze i pres obrovskou poptavku neni mozny tu nabidku zvetsit (nejsou hodinari, protoze lidi nemaji zajem se to naucit a delat apod.)?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    No ale na ty repase je snad rok cekacka ne? :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KANAREK1: knespl a majzlik. zavolej, posli fotky a popis toho co a jak nefunguje a uvidis co ti odpovi. Cibule repasujou a renovujou celkem bezne, co jsem tam videl.
    LELI
    LELI --- ---
    KANAREK1: plus pokud ti jde jen o rozchozeni strojku a zbytek "nechat", tak se do tech 6k dost mozna muzes klidne vejit.
    LELI
    LELI --- ---
    KANAREK1: tolik to zdaleka byt nemusi, zalezi co z toho chces mit a kdo a kde to bude delat.

    Muj osobni tip na cenovku je mezi 500 a 2000 eury, ale primarne zalezi na zadani, co hodinari das.

    Idealne se zkus nekde poptat u hodinare.
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    DRAGON: a ha... :) Tolik jsem nečekal ani v nejdivočejších snech. Říkal jsem si, pokud by oprava byla do 6000 Kč, tak to nechám udělat a budu je nosit. Zkusim se poptat a udělám si nějaký přehled. Kdyžtak to nechám jako hezkou dekoraci.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KANAREK1: jsou v hroznym stavu, k vyrobci to poslat bude stat strasnou harpunu (klidne i 90 tisic cca jen aby je aspon trochu zrestauroval), u cehoz vychazim z odhadni ceny, kterou mi poslala Longines na opravu a renovaci tech mych. A to meli strojek v poradku. Leda to dat nejakymu ochotnymu restauratorovi, ale to bude taky drahy i kdyz o dost min.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam