• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    NARVAH: pěkná cena
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    TWISTRABBIT: 259usd
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    NARVAH: ty sou opravdu pěkný, na kolik takhle vyšly?
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    moje první lepší hodinky: https://www.youtube.com/watch?v=QiEhngGSX8w&t=411s
    nosím je asi dva měsíce a dobrý.. lehký, na ruku dobře padnou.. baví mě to natahování..
    líbí se mi, jak tikaj.. kovově.. tudududu.. koupený přes jomashop, dovezl mi je kámoš s floridy..
    takže třetina ceny dolů..
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    GRIP: mam. Potreboval jsem tenkrat neco do starych Seiko - bylo videt jak ho to otravuje, vec ho vubec nezajimala, byl protivnej a neco u toho jed, rovnou zacal psat na paragon ceny dilu k obednani - jako kdyz v autoservisu se uz auta ani nesnazi opravit, ale rovnou obednavaji nahradni dily a auta je vubec nezajimaj. Gumicku do hodinek sem si nakonec obednal na ebayi za polovic a za stovku mi ho tam na pockani nasadila pani ze oldschool hodinarstvi ve Francouzsky a byla rada, ze nekoho za den vubec videla.
    GRIP
    GRIP --- ---
    Barrandov je hrozně z ruky. Máte někdo zkušenost s panem Borkem v Opletalově?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON: měl jsem tam na modu skxka a na servise dalsi hodinky a v pořádku.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    BOBASH: pražské hodinářství. v tuhle chvíli dvorní hodinářství pražské sekce chronomagu. sedí na krizeneckeho náměstí na barrandově
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Na florenci Frýdl, ale zavřel to kvůli eet. Myslím, že ordinuje už jen v Nymburce.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    VOJTAM: Koudyho nevidím, o kom je řeč?
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    KOUDY: K tomu jsem tehdy nesl na přetěsnění i svoje Seiko na výměnu baterky a tlakovou zkoušku (na doporučení) bylo to rychlé a i s protokolem cena super.
    Taky nevím jméno ale je to pravděpodobně to zlatnictví co je na Sokolovské vedle domácích potřeb.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    BACCARA: Hm, to mám dokonce relativně kousek...
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    BOBASH: nedám dopustit na Moučku v Přemyslovské 13, nosím tam svoje B
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Na florenci je dobrej a vyhlasenej hodinar..spravoval mi i rolady..Nevim jak se jmenuje..ale za me max spokojenost. Nekdo tu urcite bude znat jeho jmeno
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    Máte někdo nějaký typ na rozumného hodináře v Praze? Začaly se mi brutálním způsobem zpožďovat Seika SNK809 a potřeboval bych s tím něco udělat. Vzhledem k tomu, že to jsou levný Seika, tak je asi priorita spíš cena než špičková kvalita, ale zase by to nemuseli úplně zkurvit... nějakej nápad? Dík!
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    KALIBAN: jj, jen dvě (navíc to druhé bude používané minimálně - jen při nastavování času), a už jsem je dal k sobě, protože se mi tam nevešel header (který tam chci kvůli případným změnám softwaru)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    8BB76E1: varianta B , pokud mas jen dve tlacitka, pokud jich je vic, potrebujes druhou stranu, ale jen u dvou bych ovladaci prvky drzel u sebe.. mam to ted na samsung gear a jsem s tim naprosot happy
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    abych to tedy trochu objasnil - jde mi o fyzické uspořádání / umístění tlačítek. jsou to hodinky, které si stavím, ale nejspíš vznikne více kusů (protože když už si budu nechávat vyrábět plošný spoj, tak mi jich stejně udělají minimálně 10), a šlo mi o to, jestli nemám nějaký divný vkus, nebo tak něco. aktuální návrh je sice jako "C", protože se mi to prostě dobře navrhovalo jako souměrné, ale celkem se mi líbí možnost "A". funkci, která bude tlačítku přidělena, lze samozřejmě měnit, ale to by znamenalo udělat obě tlačítka stejná, což jsem nepovažoval za ideální....
    DONTRAGEDY
    DONTRAGEDY --- ---
    8BB76E1: to je konfigurovatelne na hodinkach ? Co je to za hodinky ?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    8BB76E1: nastavitelná tlačítka jsou imho u digitalek nejlepší řešení.
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    vím že většina lidí tu preferuje ručičkové hodinky, takže tu asi budu hodně mimo, přesto se ale na názor zeptám.

    která varianta rozložení (viz příloha) tlačítek u digitálních hodinek vám přijde jako nejlepší?
    (tlačítko 1: probuzení hodinek - ukáže čas, tlačítko 2: nastavení, zarovnáno s pouzdrem)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam