• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Mám Astronauty


    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    Nemáte někdo Bulovy? Asi je v rámci historie potřebuju ...
    https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/717C-88JvRL._UX679_.jpg

    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Omega De Ville Tourbillon, wow!

    Here’s Why Omega Is Better Than Rolex | Watchfinder & Co.
    https://www.youtube.com/watch?v=oDhdByRc-es
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    MULISAK: tohle by spíš byla kategorie polní hodinky..nikoliv letecký
    MULISAK
    MULISAK --- ---
    NARVAH: jo, to jsou klasický Hamiltonky, to byl asi první typ hodinek typu alá pilot, o kterých jsem uvažoval...než jsem objevil ty "pravé" od firem jako Laco, Hanhart, Archiméďa etc...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    NARVAH: pěkná cena
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    TWISTRABBIT: 259usd
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    NARVAH: ty sou opravdu pěkný, na kolik takhle vyšly?
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    moje první lepší hodinky: https://www.youtube.com/watch?v=QiEhngGSX8w&t=411s
    nosím je asi dva měsíce a dobrý.. lehký, na ruku dobře padnou.. baví mě to natahování..
    líbí se mi, jak tikaj.. kovově.. tudududu.. koupený přes jomashop, dovezl mi je kámoš s floridy..
    takže třetina ceny dolů..
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    GRIP: mam. Potreboval jsem tenkrat neco do starych Seiko - bylo videt jak ho to otravuje, vec ho vubec nezajimala, byl protivnej a neco u toho jed, rovnou zacal psat na paragon ceny dilu k obednani - jako kdyz v autoservisu se uz auta ani nesnazi opravit, ale rovnou obednavaji nahradni dily a auta je vubec nezajimaj. Gumicku do hodinek sem si nakonec obednal na ebayi za polovic a za stovku mi ho tam na pockani nasadila pani ze oldschool hodinarstvi ve Francouzsky a byla rada, ze nekoho za den vubec videla.
    GRIP
    GRIP --- ---
    Barrandov je hrozně z ruky. Máte někdo zkušenost s panem Borkem v Opletalově?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON: měl jsem tam na modu skxka a na servise dalsi hodinky a v pořádku.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    BOBASH: pražské hodinářství. v tuhle chvíli dvorní hodinářství pražské sekce chronomagu. sedí na krizeneckeho náměstí na barrandově
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Na florenci Frýdl, ale zavřel to kvůli eet. Myslím, že ordinuje už jen v Nymburce.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    VOJTAM: Koudyho nevidím, o kom je řeč?
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    KOUDY: K tomu jsem tehdy nesl na přetěsnění i svoje Seiko na výměnu baterky a tlakovou zkoušku (na doporučení) bylo to rychlé a i s protokolem cena super.
    Taky nevím jméno ale je to pravděpodobně to zlatnictví co je na Sokolovské vedle domácích potřeb.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    BACCARA: Hm, to mám dokonce relativně kousek...
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    BOBASH: nedám dopustit na Moučku v Přemyslovské 13, nosím tam svoje B
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Na florenci je dobrej a vyhlasenej hodinar..spravoval mi i rolady..Nevim jak se jmenuje..ale za me max spokojenost. Nekdo tu urcite bude znat jeho jmeno
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    Máte někdo nějaký typ na rozumného hodináře v Praze? Začaly se mi brutálním způsobem zpožďovat Seika SNK809 a potřeboval bych s tím něco udělat. Vzhledem k tomu, že to jsou levný Seika, tak je asi priorita spíš cena než špičková kvalita, ale zase by to nemuseli úplně zkurvit... nějakej nápad? Dík!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam