• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    HE11_KNIGHT: no já hledám i něco na běhání, přímo smart jsem nechtěl. Ale pořídím si ke tricatinam a chvíli budu běhat bez hodinek na to urrlcenym :-)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    COUDAK: To je dobrý skok od smart hodinek :) kor od Suunto.
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    EZOP: sice jsem to přímo s dědictvím budoucím nezamyslel, ale děkuji ti za tohle co jsi napsal.

    V posledních dvou dnech se tak dívám a vypadá to na jednoduché primky a nebo zkusím ještě nasetrit a rodině priplatim na invicty. Přeci jen na mě ruce se i ty invicty dostanou na normální velikost :-D.

    Ale děkuji všem co mi tu odepsali :-)
    MULISAK
    MULISAK --- ---
    HA ! tak konečně jsem objevil hodinky, které mě tedy tou použitou fotoclonou fascinují !
    Safari - Valbray - Contemporary Swiss Watchmaking
    http://valbray.ch/watch/safari-2
    no jo....ale dejte za to 9 500 švýcarských franků :-(
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    COUDAK: Tak jdi do suunto Elementum .. nejsou úplně smart, ale mají nějaké funkce vycházejíci z modelu Core. S aktualizacemi nepočitej, v tom jsou bohužel "hloupe"

    Jsou příjemně masivní a celkem fešné.

    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    TEDDYBEDDY: Ty se mi taky moc líbí... a viděl jsem je tam, nemít už napůl plnou kazetu jdu do nich.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    BEEBLEBROX: paráda, pro suunto mám slabost. mám ambity dvojky a stále spoko :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON: (Longines)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LHC. Za slušný prachy hodinka na 30 let. a vodotesny. a mas to jak k obleku tak na pláž.
    GRIP
    GRIP --- ---
    LEXXA: upřímně doufám, že ten 7s36 bude za 15 let ještě opravitelnej :-).
    COUDAK: no, tady jde jak o fyzické, tak morální zastarání. Mám Garmin FR 110 a to je v dnešní době už prostě nepoužitelné. GPS nabíhá dlouho, konektor skoro nefunguje. Proto už 2 roky běhám s FR230, jsem s nimi hodně spokojený, ale že vy vydržely 10, nebo více let? tak to opravdu nevím :-).
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    JOPS: mě spíš zajímaly víc ty suunta, jak by to prošlo a jak vlastně fungují. Přišlo mi to jako solidní firma co by mohla vydržet s budoucnosti aktualizaci. Moje nejdražší hodinky zatím staly 3,5 tisíce takže žádný zázraky od mě chudé rodiny čekat nemohu.
    JOPS
    JOPS --- ---
    COUDAK: vubec jsi nenaznacil cenovku a nenaznacil jsi co se ti krome smart hodinek libi :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DRAGON: mozna ano, mozna ne. u low end strojku jsem spis pesimista ale uvidime. rozhodne nemam v planu je poustet
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEXXA: pointa je ze za 15 let (coz bude 20 let po koupi) se dost tezko sezenou dily

    to si nemyslim. vsichni vyrobci klasickych hodinek maji dily na dlouho dopredu.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NOPOLICE: to je irelevantni.
    konkretne jsem si koupil seiko snzg17j1. strojek 7s36. ted jsem je mel v servisu za 300. pointa je ze za 15 let (coz bude 20 let po koupi) se dost tezko sezenou dily na 7s36 a kdybych trval na tom aby hodinky jely tak budu muset zaplatit nekomu aby to "nejak zaridil".
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    LEXXA: Co sis pořídil a na kolik to krvácení pri servisu přijde?
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    LEXXA: dobře. Vracím se zpět k hodinkam. :-) samozřejmě mám rád vzhled určitých typu hodinek. Ale zase nenosím absolutně ani obleky ani nic podobného, k čemu by se daly nosit.

    Na druhou stranu bych rád i vodotěsné. Občas mě chytne déšť, občas se zapomenu strcim ruku do vody.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    COUDAK: kdyby jsi rekl chci si koupit hodinky, co treba suunto. tak proc ne? ale jestli chces hodinky co ti vydrzi 20 let aby sis pamatoval sve tricatiny. tak si musis rict, co chces aby vydrzelo? funkce? za 2 roky bude na trhu bambilion hodinek s lepsima funkcema. design? to je subjektivni, treba jo, treba ne. streva? no kdyz nic jineho tak za 10 let chci videt, kdo ti vymeni baterku protoze s tim proste nic neudelas a chcipne.
    za me lepsi volbou je si koupit neco vid hodinkovateho. ja si treba k tricatinam koupil automaty. vim, ze cim dyl je budu mit tim vic budu krvacet na servisu ale vim, ze za 20 let stale pojedou (protoze se servis stava otazkou penez a ne dostupnosti dilu) a i za 20 let jejich funkce bude stale relevantni (jedna rucicka, druha rucicka, treti rucicka, datum, den v tydnu).
    co se snazim rict je, ze pokud si chces koupit hodinky tak si kup hodinky a chovej se k tomu jako k hodinkam. a pokud si chces koupit pocitac na zapesti tak si ho kup a chovej se k tomu jako k pocitaci.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    COUDAK: nekupuj si nic, co ma v sobe operacni system. to je asi nejvystiznejsi, co se ti snazil Lexxa rict. Je jedno jestli suunto nebo garmin nebo samsung, to je proste nepodstatny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam