• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    JANCHR: demence? Ale jiste. Jestli nechapes rozdil mezi random eshopem (ci i kamennym shopem) a konkretnim mistem, tak asi je to demence.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Ja som dúfala, že ich Elwerine kúpila v zľave, pretože som ich našla za 400 eur som momentálne vo Francúzsku a môj Google je zmaten. Takže díky :).
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    ELWERINE: ok, takže označení si v pohodě najde podle fotky protože je chytrá, ale eshop už najít neumí? To je trošku demence ne?
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    JANCHR: sice je to holka (ne uplne blond, ale svetlovlasa), nicmene chytra na to najit si oznaceni hodinek na googlu je dost .)
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    ELWERINE: aha, já myslel že hledá označení aby to pak našla na eshopu jakym chce... tady byl jen obrazek. Když teď zadá označení tak ji vyjede i 1000 českejch eshopů:-)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    JANCHR: otazka mi prijde legit, protoze neni eshop jako eshop. A krom toho Martinka to nepotrebuje kupovat ze Slovenska.
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    R4BB1T: ted jsem koukal jak zmenili to logo, to je trosku downgrade....
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ELWERINE: Link na eshop? :)
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    JANCHR: Taky na ne cekam
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    já mám objednaný tohle tak sem zvědavej, má eště někdo objednáno?

    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    Láska na první pohled, pro většinu asi nuda :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ELWERINE: a co jsi koupila? pochlub se
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ELWERINE: nechci ted kupovat hodinky, i kdyby slamich nabizel pozlacenou nirvanu na hnedym pasku, tak bych si je nekoupil :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    DRAGON: pch! Ja si nasla tyhle DRAGON, nastesti nemaji safir, takze si pockam, az je udelaji zeleny... No a tak nechtene (s hroznym zaprenim) jsem se podivala, co jineho tam Seiko ma a... a je to... :)

    A SLAMITCHe si kliknout mel, ta hneda, medova jim slusi! :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ELWERINE: nemas delat takovy pico*viny, se pak nediv :)) proc sem asi na toho Slamitche ani nekliknul, ze jo :D
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    A nemam vas rada... jsem pri googleni nasla Seika, ktery jsem si samozrejme musela koupit. Ach jo.
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    LELI: zpetna vazba - neviem, som mierne sklamany.
    bol som tam na merani a vybere okolo 23.1. a dnes som Tam volal s tym, ze mi hovorili, ze do 6 tyzdnov to bude hotove. Dnes mi to updatli,ze teda na tom este nezacali pracovat a ze teda tam mam prist buduci tyzden, resp. ze sa mi ozvu buduci tyzden, az to budu mat hotove.. uvidime este kvalitu, ale nabuduce si asi objednam original remienok z netu, pride mi to skor a cenovo to bude rozdiel 700 CZK :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam