• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    BATOO
    BATOO --- ---
    HANNIBAL92: Mel jsem skull ty neXL verze. Uvnitr seagull, po roce odesel strojek (nepreskakovala hodina na dalsi cislo). Reklamace, zaslani novych a sly do sveta :).
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    DRAGON: mne se taky vetsina nelibi, ale par typu jo :). pred par tydny jsme jim poslal penize na kickstarteru na Trappist-1 Automatic NASA Edition Red Dwarf, ty se mi libi hodne :-).
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    Ahoj, mate nekdo hodinky od Mr Jones Watches? Libi se mi nekolik jejich designu a rad bych si nejake poridil (idealne automaty), ale trochu se bojim jejich kvality, protoze stoji celkem par korun.

    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    OKULTICH: no, radši si je taky zkusím..nemám takovou chlapskou ruku :-) a nebo prostě půjdu do těch orlíků, no.
    OKULTICH
    OKULTICH --- ---
    BLEVAJZZ: Vcera jsem si je zkousel v obchode. Na zivo mi neprisly tak super jako na obrazku + jsou prekvapive velke. A jeste za ne chteli 895 eur.
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    mám si koupit Interstellar hodinky nebo ne?

    SEJDA
    SEJDA --- ---
    Tusite, kdy Garmin prijde s Vivosmart 5. generaci? Prijde mi, ze uz meli minuly tyden :)
    EZOP
    EZOP --- ---
    MULISAK: Já mel, když jsem byl na základní škole swatch které byly komplet černé ze na nich nebylo vidět kolik je hodin. Byly úžasné
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ono je to s celým tím projektem všelijak. pokud by byl zájem, najděte si na chronomagu příslušné vlákno...
    MULISAK
    MULISAK --- ---
    R4BB1T: škoda, že v tom všem tvoření hodinek, marketingu a té nejčernější černé.....jim tam v průběhu času zanikl ten původně plánovaný logotyp Chronotechny. Ten se mi líbil. Jakmile vešlo ve známost že tam nebude, přestal jsem projekt sledovat. Každopádně je fajn a obdivuhodné že to ten maník dotáhl do konce.....připadal mi tak trochu "od kolotočů"...
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    CALIBOS: jo na ty jsem koukal, ale nelibi se mi tolik designem. Kazdopadne diky za tip!
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    DOTCOM: Tak s Valjoux snad ani chybu udělat nejde :) Jenom za tu cenu bych si asi vybral jinak (já osobně Junghans Meister Chronoscope, obecně si třeba projít chronoshop). Zeppeliny jsou fajn, líbí se mi, ale tolik bych za ně nedal - značka nemá až takovou pověst.
    Kožené pásky jsou tak jak říkáš, tzn měnit je. 2 roky jsou dlouhá doba na řemen. Teď jsem si koupil Hirsch James s gumou vespod, takže tam snad nebude tento problém.
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    BEEBLEBROX: no mam vyhlidnuty tyhle: https://www.helveti.cz/zeppelin-7618-1 ktery maj ETA, takze by to melo bejt v klidu.
    Jeste jeden obecnejsi dotaz - jak pecujete o kozeny pasky? Ja je musim menit kazdy 2-3 roky protoze mi od potu postupne degradujou az odejdou (a obcas u toho i dost odpudive zapachaji).
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    BEEBLEBROX: no jenom jestli neni nakej duvod si je neporizovat. Ted se mi sypou moje stavajici hodinky (od jiny znacky teda), tak jsem si rikal ze si konecne poridim nejaky poradny...
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    zdravim, mate tu nekdo zkusenosti s mechanickyma hodinkama od zeppelinu?
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    NEVILL: Jj presne tak. Sice to trvalo ale subjektivne to stalo za to. Jsou presne takovy jaky jsem ocekaval ze budou.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    R4BB1T: To je ta Chronotechna nebo co je to zač?
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    JANCHR: Tenhle kus se zda se poved. A pohlcuje svetlo dobre. Zatim zadny odlesky nepozoruju.
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    R4BB1T: ja zatim nic:-) jak to vypada, jsou na tom videt odlesky a stiny nebo se jim ta cerna povedla?
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    Tak konecne dorazily.


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam