• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    JOHN_LENON: Dík, budu na to myslet! Zvažuju koupit nějakého vyššího modelu pro manželku, nejlépe se solárním napájením. Jak jsou na tom tyhle solární panýlky s výdrží? A dá se to pak vyměnit?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JAKUBMOKRIS: troška snahy a navždy. až se ti dojebe pouzdro, stačí napsat mail na fast čr a pošlou ti do nějaký jejich pobočky nový. cena kolem 1k. doma si to vyměníš sám.

    modul je to samý, jen dražší.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Nejsem žádný znalec, ale prostě jsem potřeboval hodinky, které vydrží a nestojí majlant. A tohle je pro mě možná až moc velkej luxus. Uvidím, jak dlouho mi dokážou sloužit.

    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    JOHN_LENON: Jsou :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAK00LA: ty hele, to jsou ty puvodne tikzotovy z chronomagu? :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAK00LA: bodejť, když se to vyrábí ve stejnym baráku. ;)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    JOHN_LENON: Kazdopadne ze zpracovani za ty penize jsem uplne mimo. Naprosto srovnatelny s RLX...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    JOHN_LENON: Uz jsou po vymene strojku u Bechyneho, na tohle jsem daval majzla :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    DRAK00LA: Nádherný hodinky! To je krásný Ježíšek :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAK00LA: hlidej si preklapeni data. kdyby jsi nahodou ziskal pocit, ze není neco v poradku, hned utíkej k AD. současná prodkuce by ten problém uz mela mit vyresenej, ale casy vyrobený do, řekněme, 4/2019 maj vyrobni vadu. bohuzel.

    jinak ale krasnej kus hodinariny. a rozhodně rozumnější koupe nez soucasny rlx gmt. tam se ten trh zblaznil.

    a samozrejme ti preju, aby to, co jsem popisoval, vubec nenastalo. ;)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Jsem si udelal radost k Vanocum :)

    VACA
    VACA --- ---
    Dalai Lama a jeho Patek Philippe 658

    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    ILLUZE: Tak vidíš :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    HE11_KNIGHT: Starožitnosti?
    Mně tedy spíše připomínají dětské hodinky v devadesátkách...
    No tak vlastně starožitnosti, no...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Oris Divers Sixty Five...taky moc pěkné... :-)

    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    SLAMITCH: hmmm mají takový prapodivný punc starožitnosti.. Vypadají opravdu krásně :)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Tohle vypadá docela v pořádku. Sice kopie Timexu, ale trochu hezčí case, sellita uvnitř, double domed safír, nejsou moc velký a rozumná cena. Me gusta :)

    https://drop.com/buy/drop-felix-automatic-field-watch



    VACA
    VACA --- ---
    DYSTOPIK: Vypada to jak radio z 50tejch let nebo neco z fallouta :D
    JANOCKA
    JANOCKA --- ---
    Mam doma hodinky Glashutte po tátovi a rada bych je nechala nekde opravit. Strojek je asi v haji, chrasti to když s nimi zatresu. Mistni hodinar mi opravu odmitl ,ze nejsou nahradni dily. Nemate tip, kam s nimi v Praze zajit?
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NEVILL: a to je pěkné. legend diver mi nesedí tou lunetou. ale tohle by se nechalo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam