• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    Já vím, že už to tady bylo milionkrát, ale který hodinářství v Praze je nejlepší na běžnej servis Seiko 5? Strašně se mi zpožďujou a mám je už pět let, takže by asi chtěly trochu péče...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DRAGON: tak visjak. jak ty tak i ja jsme z jihu. k nam se proste zlate retezy a stare mercedesy nehodi :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEXXA: taky se mi nelibi. Proto sem je sem hodil, protoze z minulosti sem si vsiml, ze se muj vkus moc neslucuje s vkusem ostatnich panu zde :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DRAGON: za sebe muzu rict jen "F*** No!"
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    F***** great Swiss watches by DWISS — Kickstarter
    https://www.kickstarter.com/projects/dwiss/f-great-swiss-watches
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    O_O
    TOURBILLON OCULUS 1297 TITANE – ATELIERS DEMONACO
    https://ateliers-demonaco.com/product/dmc-tb-ocg-rlr-tib/
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    8BB76E1: Tak tohle je ovšem paráda! Ty černý hlavně! :-)
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    NEVILL: Ty zelený asi potrěbuju
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    já nedávno kupoval tyhle na žádost někoho v Česku..

    https://www.neuve-a.net/TiCTAC/shop/g/g2700001911609/

    jsem zvědavý, jestli nám to na celnici chytnou..
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Seiko Presage Prestige Line 2020 Limited Edition | Presage | Seiko Watch Corporation
    https://www.seikowatches.com/global-en/products/presage/2020_limited_edition

    Teda některý ty limitky co dělá Seiko fakt nedávají smysl. Třeba teď připomínají své první hodinky co měly stopky tím, že udělali limitovanou edici s podobným designem, ovšem tyhle hodinky žádné stopky nemají... :-)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    na tohle bych asi zkusil bradu. maximalne te s tim posle k sipku.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    EXX: jj chci narvat prachy do btc..jinak bych je neprodaval..jejich cena stoupa..Ale je pred halvingem..takze se zbavuju zbytecnejch veci a kdyz je prodam trochu pod cenou..tak budou rychleji pryc.
    EXX
    EXX --- ---
    KOUDY: staly te 45 a za 40-35 poustis dal .. tomu se rika buy high sell low ne ?

    jinak teda dik vsem za nazory .. je jich skoda, ale investovat do nich nebudu .. ta fotka je strasna , vimm .. sklicko je uplne death, ale pod nim se to tvari celkem hezky, nic upadlyho apod .. cisty, nevyplaveny ... zbytek se snad da nejak rozlestit..
    FINSON
    FINSON --- ---
    Mně tedy ty EXXovy přijdou výrazně víc dojebaný než ty na Chrono24, takže je vidím na zlomek z těch 50k i kdyby šlapaly, ale možná je to jenom tou fotkou. Každopdáně sledovat si pohyby tržní ceny svých hodinek jako u akcií, tomu říkám zápal pro hodinářskou techniku! ;-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    EXX: ty constelationy na obrazku mam zrenovovany kousek pod tebou..staly me 45 a ted je za 40-35 strilim dal..jejich cena stoupa - [ KOUDY @ Hodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze ]
    i nezrenovovany se daj poridit kolem 50+ https://www.chrono24.cz/...onstellation-stahlgold-automatic-original-piepan-dial-anno--id6523584.htm

    ale pocitej ze za renovaci tak 20-30k vyplaznes
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    btw, ty stary semastery nosim ted jako hlavni hodinky. proste se mi to libi, a ten starej format je mi na ruce mnohem prijemnejsi nez moderni velky tezky kramy
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Samozřejmě u těch všech psali že jsou funkční, taky tam byly nějaké podobně rozbité s cenou kolem stovky...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    EXX: Jsou to Omegy, takže úplně levné to s opravou asi nebude. Zkus si dát na ebay vyhledat Omega Constellation, co mi to vyhodilo výsledky tak tam bylo pár kousků podobných tady těm a psali že jsou z 60. let. Ceny různé, od 750 EUR až po více než dvě tisícovky, ovšem ty vypadaly že jsou v dobré stavu.
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    no tak nejak to bude.. i kdyz funkcni v hezkym stavu cenu maj, aspon podle hrubyho odhadu z googlu
    ja bych si je klidne koupil, pokud to nebude moc. opravi mi to tata hodinar, a hodej se mi do serie k vintage seamaster co jsem ted dostal:) to byla podobna oprava dobitejch hodinek z krabice
    bohuzel fakt netusim co to v tomhle stavu muze stat
    FINSON
    FINSON --- ---
    EXX: Imho na nich moc vydělat nepůjde, zato šance dostat se do mínusu je slušná :-)
    Záleží, co jim je, a to by ti třeba pánové v hodinářství Knespl & Majzlík nebo pan Frýdl (v Poděbradech, dá se mu to poslat poštou) za pár stovek řekli - pak se můžeš rozhodnout, jestli je požádáš o opravu nebo ne. V zásadě nové origo sklíčko bude do tisícovky, oprava strojku hodně záleží, výměna prasklého pera a promazání může být taky do tisícovky, pokud se v tom něco zadřelo nebo zlomila osa, můžeš se s cenou opravy snadno dostat hodně nad 10k.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam