• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    NEVILL: Ty zelený asi potrěbuju
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    já nedávno kupoval tyhle na žádost někoho v Česku..

    https://www.neuve-a.net/TiCTAC/shop/g/g2700001911609/

    jsem zvědavý, jestli nám to na celnici chytnou..
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Seiko Presage Prestige Line 2020 Limited Edition | Presage | Seiko Watch Corporation
    https://www.seikowatches.com/global-en/products/presage/2020_limited_edition

    Teda některý ty limitky co dělá Seiko fakt nedávají smysl. Třeba teď připomínají své první hodinky co měly stopky tím, že udělali limitovanou edici s podobným designem, ovšem tyhle hodinky žádné stopky nemají... :-)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    na tohle bych asi zkusil bradu. maximalne te s tim posle k sipku.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    EXX: jj chci narvat prachy do btc..jinak bych je neprodaval..jejich cena stoupa..Ale je pred halvingem..takze se zbavuju zbytecnejch veci a kdyz je prodam trochu pod cenou..tak budou rychleji pryc.
    EXX
    EXX --- ---
    KOUDY: staly te 45 a za 40-35 poustis dal .. tomu se rika buy high sell low ne ?

    jinak teda dik vsem za nazory .. je jich skoda, ale investovat do nich nebudu .. ta fotka je strasna , vimm .. sklicko je uplne death, ale pod nim se to tvari celkem hezky, nic upadlyho apod .. cisty, nevyplaveny ... zbytek se snad da nejak rozlestit..
    FINSON
    FINSON --- ---
    Mně tedy ty EXXovy přijdou výrazně víc dojebaný než ty na Chrono24, takže je vidím na zlomek z těch 50k i kdyby šlapaly, ale možná je to jenom tou fotkou. Každopdáně sledovat si pohyby tržní ceny svých hodinek jako u akcií, tomu říkám zápal pro hodinářskou techniku! ;-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    EXX: ty constelationy na obrazku mam zrenovovany kousek pod tebou..staly me 45 a ted je za 40-35 strilim dal..jejich cena stoupa - [ KOUDY @ Hodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze ]
    i nezrenovovany se daj poridit kolem 50+ https://www.chrono24.cz/...onstellation-stahlgold-automatic-original-piepan-dial-anno--id6523584.htm

    ale pocitej ze za renovaci tak 20-30k vyplaznes
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    btw, ty stary semastery nosim ted jako hlavni hodinky. proste se mi to libi, a ten starej format je mi na ruce mnohem prijemnejsi nez moderni velky tezky kramy
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Samozřejmě u těch všech psali že jsou funkční, taky tam byly nějaké podobně rozbité s cenou kolem stovky...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    EXX: Jsou to Omegy, takže úplně levné to s opravou asi nebude. Zkus si dát na ebay vyhledat Omega Constellation, co mi to vyhodilo výsledky tak tam bylo pár kousků podobných tady těm a psali že jsou z 60. let. Ceny různé, od 750 EUR až po více než dvě tisícovky, ovšem ty vypadaly že jsou v dobré stavu.
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    no tak nejak to bude.. i kdyz funkcni v hezkym stavu cenu maj, aspon podle hrubyho odhadu z googlu
    ja bych si je klidne koupil, pokud to nebude moc. opravi mi to tata hodinar, a hodej se mi do serie k vintage seamaster co jsem ted dostal:) to byla podobna oprava dobitejch hodinek z krabice
    bohuzel fakt netusim co to v tomhle stavu muze stat
    FINSON
    FINSON --- ---
    EXX: Imho na nich moc vydělat nepůjde, zato šance dostat se do mínusu je slušná :-)
    Záleží, co jim je, a to by ti třeba pánové v hodinářství Knespl & Majzlík nebo pan Frýdl (v Poděbradech, dá se mu to poslat poštou) za pár stovek řekli - pak se můžeš rozhodnout, jestli je požádáš o opravu nebo ne. V zásadě nové origo sklíčko bude do tisícovky, oprava strojku hodně záleží, výměna prasklého pera a promazání může být taky do tisícovky, pokud se v tom něco zadřelo nebo zlomila osa, můžeš se s cenou opravy snadno dostat hodně nad 10k.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    EXX: já bych teda zašel k hodináři, ale to jsem udělal už včera ze starejma GS po tátovy a za opravu dám víc než mají cenu na trhu :)
    EXX
    EXX --- ---
    ahoj,nasel jsem hodinky, koukam ze asi muzou mit nejakou hodnotu pokud se opravi.. praskle sklo a nejdou..vic nevim. je tu nekdo kdo by mi doporucil jak postupovat? jak treba identifikovat problem,pripadne jestli mam vubec se snazit nebo to spis poslat jak to je na dily treba pres ebay?

    VACA
    VACA --- ---
    pripadne wildt na kavalirce je super hodinar, a zaroven s lidovym pristupem

    Hodinářství Praha - hodiny, hodinky Traser Wenger Boccia Praha 5 Košíře, Wildt
    https://www.hodinywildt.cz/
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TRISTRAM: ja chodim sem a jsem neuveritelne spokojenej s tema typkama.
    prvni servis jsem mel jen za material protoze jsem jim prinesl vzacne hodinky a chteli se jen podivat :)
    Hodinářství Vyšehrad – Zdeněk Rott & Faruk Mahrezi
    http://hodinarstvi-vysehrad.cz/

    nicmene u designer hodinek je to tezky.
    doporucoval bych se podivat na ebay kolik by staly stejne. kolikrat se nevyplati je opravovat. jestli mi hodis do posty model tak se muzu zeptat znamyho jestli nemaji neco skladem a kolik by to stalo se zamestnaneckou slevou.
    TRISTRAM
    TRISTRAM --- ---
    Můžete prosím doporučit nějaký servis/opravnu hodinek, na obyčejný hodinky? Praha, případně Praha 4.

    Automaty jsem dával do Knespl & Majzlík, ale manželce syn shodil na dlažbu GANTy a ulítlo jí na ciferníku písmenko A z nápisu GANT... nejde mi to otevřít zpředu a zezadu se tam nejde dostat, ten ciferník nejde zezadu z pouzdra vyndat, abych to opravil sám, je širší než otvor do pouzdra. Jsou to její oblíbený hodinky.

    Díky
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Z4IK: co to bylo?
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    JPLABS: Bylo nám ctí pa
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam