• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRIZDIK: ummmm. you sure about that? :D
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    JOHN_LENON: Já právě kupoval SKX007 za 630 MRY a SKX013 se tam dají i kolem 900 MRY stále sehnat. A lidí tam teď jezdí spousta, tak se dají nechat přivézt.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAK00LA: ony se proste blbě shánějí. nedelaly se v takovejch počtech, jako 007/009, takze je ta cena takova jaka je
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    JOHN_LENON: 10K bez dane a cla mi za SKX013 neprijde tak uzasny :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRIZDIK: Jo. Nechaj se. Třeba tady. https://www.skywatches.com.sg/...ws/watch-brand/seiko/seiko-dive-watch.htm?p=3&product_list_limit=30

    Ale vždycky musí člověk počítat s tím, že mu to nejspíš chytnou čerti a bude platit clo a dph. A to už tak hezký ceny nejsou.
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    JOHN_LENON: Aha, to jsem vůbec nevěděl .. koupil jsem je tedy přesně včas :-O Každopádně v té Asii jdou stále sehnat za ty hezké ceny ještě.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRIZDIK: hmm, tak zrovna skx byla ukončena bez náhrady snad už loni(?), proto ten nárůst ceny. tou "náhradou" jsou právě ty pětky.
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    MATROX: Jsou místa, kde je ta tu cenu stále seženeš .. třeba Malajsie, kde se vyrábí :-D
    MATROX
    MATROX --- ---
    JOHN_LENON: To je slušný, čtyři roky 100% nahoru. Kur.a za 6K,- bych je šel koupit ještě dnes, ale za 11K už se mě tolik nelíbí :(
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MATROX: ty ceny šly strasne nahoru. v roce 2016 jsem je pořizoval za 5500
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    HE11_KNIGHT: Nechcí žádný s Bluetooth atp .. poctivý G-Shocky ze staré školy :)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Kdo Chce Suunto Elementum Terra - mají něco za sebou, ale jsou funkční - foto pošlu na vyžádaní. Vyměním za G-Shocky hranatý.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    SLAMITCH: kvůli absenci odpočtu už uvažuju delší dobu o prodeji svých Suunto Elementum Terra .. už mě nebaví pít čaj co se louhuje 3 hodiny. Zlatý starý G-Shocky, měly odpočet, Snooze a přišli mě bratu na 1500 z japonska.. místo 14.000 za Suunto, kdy jsem bloudil hodinu v lese podle kompasu abych zjistil na druhé straně, že musím zkalibrovat kompas.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Jedny 013 na prodej, kdyby byl zájem. Za mě drahý, ale všechno je o tom, jak moc něco chcete, že. :)

    P : Seiko skx 013 - Prodám - Chronomag fórum
    https://forum.chronomag.cz/topic/138502-p-seiko-skx-013/?tab=comments#comment-2516696
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    LEXXA: to je mi jedno popravdě
    DRAK00LA: mně se moc ta řada vycházející ze sedmiček nelíbila, asi budu jedinej, ale je to tak..
    VACA: ty jsou fakt krásný...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAK00LA: jo. to bylo první, co me napadlo. onehda se valely jedny na magu. ale za raketu. dneska se uz těžko shanej. mrknu po odkazu.
    MATROX
    MATROX --- ---
    DRAK00LA: sakra ty jsou ale opravdu krasne
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    TWISTRABBIT: V tim pripade SKX013
    VACA
    VACA --- ---
    TWISTRABBIT: Same here.
    Chapu ze se znackou tady asi neoslnim, ale mam je desne rad, mam staricky vintazni potapky Sandoz.
    Je to jeste nejaka stara produkce, nejsou homage rolexu. Je to myslim ze 38mm a tenoucky s etou.
    Sroubovaci korunka, datum a den v tydnu.


    Ale ted myslim ze se male hodinky pomalu vraceji do mody.
    Napr steinhart zacal delat kolekce 39mm.
    Musim rict ze ty 500gmt ve 39mm verzi se mi hodne libej..

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam