• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALIBAN: tak u těch fenixu je ten display barevnej. jasne. neni to milion barev, ale jsou tam.

    jen netusim, jak se ta technologie jmenuje. normalne to barevně ukazuje všechno, akorat to nezari. proto to tak nežere
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VOJTAM: pak mi asi unika smysl smartwatchu... na co je krom mereni casu pouzivas?

    me ty notifikace prijdou jako to proc smartwatche mam - nemusim vytahovat telefon... taky kdyz si je nevezmu tak celej vecere telefon spokojene ignoruju, vyborna vec :)

    ymslim ze jako pristi budou nejaky hodinky ktery vypadaj normalne a maji funkci zobrazeni notifikaci, ted to tu mela kolegyne na ruce a bylo to uplne vyborny.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    KALIBAN: Hele přijdu domu, hodinky mam na ruce, občas je sundam na noc, nabijim jednou za 14-21 dní (podle toho jak běhám) - ale nemám na nich notifikace (to povazuju za zbytečnost - ale chápu kdo ne)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JOHN_LENON: hele prijdu domu, sundam hodinky z ruky, dam je na nabijecku, tam je rano najdu, nandam na ruku a jdu do prace... zrovna u tohohle je mi to fakt jedno. Na vikend si musim vzit nabijecku (jenen z duvodu, proc koupit nejakej novej samsung teelfon kterej umi bezdratove nabijet hodinky a tim padem mas o nabijecku min) ... asi je mi to u prdele...

    nicmene to, ze by mi stacilo neco, co zobrazuje cas a jednobarevny notifikace a vydrzi to desetinasobek, je taky pravda :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KALIBAN: No právě, další krám co se musí furt nabíjet...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALIBAN: jen jeden? fakt? :D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NEVILL: fenix nemá. imho je amoled na hodinkách módní výstřelek.

    nedávno jsem koupil fenix 6.

    a ten vývoj byl právě takovej. nejdřív jsem chtěl něco s amoledem, pak jsem si načítal a ve finále jsem si uvědomil, že chci nosit a ne pořád nabíjet jak telefon. vydrží ve smartwatch režimu 10 dní. kupříkladu samsung watch tak 3...
    EFESH
    EFESH --- ---
    SUBTITLES017: vypada fakt slibne, diky, jdu si je nastudovat
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SUBTITLES017: Venu určitě, ty další řady jako Fenix sice mají všechno možné, ale zřejmě nemají Amoled displej. To by u toho určitě napsali kdyby tam byl...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    EFESH: Garmin Venu toto všechno mají myslím.. Možná i jiné, ale nevím..
    EFESH
    EFESH --- ---
    nevim jestli je nejaka specializovanejsi diskuze na smartwatch (nenasel sem zatim)...

    chapu to spravne, ze se v cechach nedaj koupit smart watch, ktere maji AMOLED display, jsou plne kompatibilni s iPhonem, umoznuji platbu pres NFC v cechach, a NEJSOU to Apple Watch?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: vcera mel rolex prodejni pop-up akci na parkovisti u obi na roztylech. asi vyklizeji sklady nebo tak neco.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Bacha az vam bude typek u metra na florenci nabizet novy rolady :)

    Celníci na ruzyňském letišti zadrželi padělky luxusních hodinek Rolex | Týdeník Policie
    https://tydenikpolicie.cz/...x/?fbclid=IwAR31JBGnd4cXVKoHGq82S3rnUYCv-sSIT4AiwDkwnqEj59-jjfiMKU3SigQ
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    neni to clickbait... vydrzte do konce.... wau
    The Best Watch Nobody Knows About | Watchfinder & Co.
    https://www.youtube.com/watch?v=7kqxXiBilt8&feature=youtu.be
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    EXAGE: Osobne bych koukal na hodinky s etou (čistě pragmaticky)
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    EXAGE: To imo záleží na strojku. Obecně bych řekl, že to nevadí u strojku, kterých je na trhu hodně (dostupnost náhradních dílů, dostupnej servis). U vintage hodinek se prohneš při opravě.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    LEXXA: V podstate muze byt vintage i 2nd hand. :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    EXAGE: starsi jako vintage nebo starsi jako 2nd hand? v obou pripadech odpoved je ano.
    najdi si neco co se ti libi a pak zacni resit trh, rozpocet a dostupnost. je to na palici ale pak z toho mas jak hodinky tak i skvelou historku.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Ahoj všem, vyplatí se u hodinek za 15-30k Kč uvažovat o starších? Případně u jakých značek? V hodinkách se nevyznám, samozřejmě znám věhlasné značky, ale je mi jasný, že tenhle budget je na ně moc nízký... Rád bych něco designově co nejobyčejnějšího (vzhledově třeba přibližně https://www.hodinky-koscom.cz/junghans-max-bill-quartz-041-4461-04-k0044068 )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam