• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    MATROX: Ano, to je další na řadě... popravdě si je ještě pořídím taky... fakt jsou oboje velmi povedené...
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Tyhle mam ted na ruce, klasiky ;o)

    MATROX
    MATROX --- ---
    TWISTRABBIT: Tak já se celkově do té série 5 zamiloval a pořídil si ještě tyto :))
    Seiko SNZG13K1 - Hodinky Helveti.cz
    https://www.helveti.cz/seiko-snzg13k1
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    VACA: Jo, je to opravdu tak, jsou to opravdu hodinky urceny pro slepce.
    VACA
    VACA --- ---
    nerad bych mistifikoval, snad si to nepletu s jinejma. Ale s tim napadem myslim ze i prisel snad nejakej vojak kterej prisel o zrak..
    VACA
    VACA --- ---
    OVERWATCH: jestli se nepletu, tak tohle jsou hodinky primarne urceny pro slepce. Nema to bejt jakoze vystredni design ale ciste funkcni uzitkova vec.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NEVILL: Kulicky jsou magneticke jedna uprostred a druha po obvodu, serizuje se to klasicky tim koleckem ze strany.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    OVERWATCH: Tohle se seřizuje jak? Prostě se posune kulička?
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    TWISTRABBIT: mam je taky, tohle je fakt super cena, ja je kupoval za trojku.
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    MATROX: tak jsem do nich taky šel.... navíc za docela slušnou cenu tady u nás:
    Seiko Automatic - SNK809K1 - TimeStore.cz
    https://www.timestore.cz/Znacka/Seiko-295/Automatic-24819/Seiko-Automatic-56678
    BTW dost mě ty hodinky baví... ano je to lowcost ale opravdu vydařené....
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    muj oblibenec

    Nesnáším, když musím dodržovat časová omezení, říkal designér legendárních hodinek Gérald Genta
    https://www.forbes.cz/...-dodrzovat-casova-omezeni-rikal-designer-legendarnich-hodinek-gerald-genta/
    DOTY
    DOTY --- ---
    IWC Portofino Automatic 34 IW357404
    ..... s modrým ciferníkem.
    DOTY
    DOTY --- ---
    IWC Portofino Automatic 37 IW458110
    Je to dobrá volba? :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SYDO: furt maj 5100 tusim
    SYDO
    SYDO --- ---
    A maji ty VC uz novy kalibr? Me by u hodinek za tuhle cenu sralo, ze nemaj hacking.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: tak muj svatej gral je chrono of fp journe. ale to by se bitcoin trh musel totalne sesypat abych na to dosahl.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEXXA: Novy zlaty jsou za 3-4 mice..pro me je to takovej "svatej gral"..ale uz ted mi prijde jako kokotina dat za hodinky mic..nevim jestli mi nekdy neprijde jako kokotina dat za ne tri-ctyri.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: cokolov je lepsi nez jakekoliv rolady vyrobene po 1980. s vyjimkou 11700. nautily (ocel) si ted kamos kupoval a staly asi jen jako pulka tvyho auta.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam