• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    KALIBAN: me od P&B nejvic dostaly hodinky s tou spiralou a roletkou co se otevira/zavira podle denni doby. Na fotce to vypada tak nejak divne staticky, ale v ruce a kdyz vidis jak se to hejbe. Pecka. Radsi sem se neptal na cenu.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VEEHELL: Me naprosto dostaly ty jejich rozvodovy hodinky
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    Tak uz mam ty lepe nafocene fotky. Ta "4" je asi nej :), luminace je "SuperLumina SLN TC1 Grade X1" (sam nevim co to jakoze znamena, ale je to uzasne modre.).
    https://deepcastle.net/BlueSpirit/BlueSpirit_FS1.jpg
    https://deepcastle.net/BlueSpirit/BlueSpirit_FS2.jpg
    https://deepcastle.net/BlueSpirit/BlueSpirit_FS3.jpg
    https://deepcastle.net/BlueSpirit/BlueSpirit_FS4.jpg
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    LEXXA: presne, jde o tu radost :). Moje dalsi rozhodne budou pod 10K (chtel bych jedny polarni/submarine , ty co maj 24h cifernik).
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    VEEHELL: jestli si to muzes dovolit a dela ti to radost tak je jedno kolik staly. mne treba nejvic radosti delaji hodinky za necelych 7k
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    MULISAK: cena byla na malickej infartik, rekneme 2x tolik co jeden soliter Orliku, nebo 2/3 mejch rocnich bonusu :). Ale i tak bych rekl, ze to byl kauf, Mati malem kleplo kdyz jsem ji to rekl.

    P&B mi jeste poslou nejaky profi fotky co delali, tak pak postnu.
    MULISAK
    MULISAK --- ---
    VEEHELL: nádhera ! Cenu tu prosimtě v rámci prevence srdečních infarktů a mozkových mrtvic raději Nepiš !
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    Chtel jsem si koupit druhe/jine Orliky, ale po debate s Prokop&Broz jsem neodolal a nechal si od nich udelat jeden Art.No.:1/1 s jejich strojkem.

    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    já přihodím zas jedny digitálky..

    quartz segtronic, movement optel fe, 1975
    (tohle je začátek field effect LCD, které se používají dodnes. předtím optel experimentoval ještě s dynamic scattering mode LCD, které ale kvůli energetické náročnosti přestali brzy používat)



    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOHN_LENON: u hi-beatu je to tak no. ale kdyz jde o spring drive tak je uplne jedno protoze nikdo jiny je nedela. pak je uplne jedno kolik to stoji.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TANTRAMAN: to je obecnej problem. cena gs. hodinky super, kvalita jeste lepsi. ale za ty prachy si můžeš vybirat u Švýcarů.

    mercedes - lexus paradox.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    KOUDY: 9700$
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Introducing the Grand Seiko SLGH003 Hi-Beat 60th Anniversary LE, featuring the new dual impulse escapement.

    BACCARA
    BACCARA --- ---
    VACA: lepší Anna Mercedes Čtvrtníčková :)
    VACA
    VACA --- ---
    GLOBETROTTER: Mno tak ale zrovna Mercedes je puvodne normalni lidsky jmeno. Akorat se dostalo do povedomi verejnosti trochu jinak, nez napriklad Lada:) proc se u zen se jmenem Lada nikdo neposmiva ze maji jmeno po “slavne” znacce.. :D
    Rolex je precejenom neco trochu jinyho, nez treba Mercedes nebo Lada.
    I kdyz uznavam ze ve spojeni Lakatosova, a kontextu doby muze Mercedes pusobit trochu nepatricne:)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BOBASH: Beztak to budou fake
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    velice se omlouvam za OT...

    Príde Róm do drogérie a hovorí:
    - Dyk, máte tu vôňu, čo sa volá ako ja?
    Predavačka sa na neho prekvapene pozrie a pýta sa ho:
    - Vy sa snáď voláte Christian Dior?
    A Róm odpovie:
    - Ne, ja som Dežo Dorant.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    BOBASH: Já myslím že něco z toho si Rolex jednou vybere za příjmení... :-)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KOUDY: klasika, ale je fakt, že kamarád z SK se jmenuje RADO a má hodinky se svym jménem :-)

    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    GLOBETROTTER: P.S.: Předpokládám, že ty fotky miminka jsou jen ilustrační :-)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    KOUDY: Zase bulvár nafoukl bublinu. Co je na tom nejšílenějšího? Jaký je rozdíl mezi jmény Rolex Lakatoš a Mercedes Lakatošová? :-)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam