• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LEXXA: nene. nejaka wafle. silikon/guma
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOHN_LENON: tah je klasicky Z22?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    pátek jsem se skočil kouknout do Koscomu na ty nový modely Seika, říkal jsem si, že něco ulovim. Původně jsem si myslel na SPB147, to jsou ty hnědé. Nicméně naživo zklamání. Taková nuda. No a pak naopak mě překvapily ty babyMM SPB187, to pouzdro je překvapivě schůdné i na ruce 18,5 cm.

    Bohužel, co mě opět nepřekvapilo, je kvalita výstupní kontroly. Při srovnání ruček na 12 neseděly na všech třech kusech různých seiko modelů, které jsem měl na ruce ani jedny. S prodejcem jsme se shodli, že jsou zralé na servis všechny. U hodinek za 35k nečekám nějakou manufakturní kvalitu, to ne. Ale alespoň by mohly sedět ty základní věci. *facepalm*




    Omluva za kvalitu fotek, byly to rychlocvaky, jen jsem probíhal.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    GLOBETROTTER: Od za 10 let zkušeností a Švýcarský certifikace. bejt uchazeč s touhle kvalifikací, tak jim řeknu, ať si ten mobil s notasem hodej do toho auta a to auto si strcej do prdele. :)
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    GLOBETROTTER: U téhle vedoucí pozice s takovými nároky není moc korektní uvádět jakýkoliv obnos,)
    FINSON
    FINSON --- ---
    GLOBETROTTER: To je jako nabízet kvalifikovanou IT pozici "od" 28k - jak to bude vypadat?
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    Za to bych ani nevstal natož pracoval
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    JOHN_LENON: Je tam "od". Plus auto, mobil, noťas.
    FINSON
    FINSON --- ---
    JOHN_LENON: Proto ten "LOL". Osobně taky nevím, kolik tihle borci berou, ale můj laický odhad mi říká, že plat prodavače v Lidlu to nebude ;-)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    FINSON: ja moc nevím, jak se mzdy v hodinarstvi pohybujou. Ale není 28k na manika, co se ma rejpat v ap, hulotech a rolexech trosku malo?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Swatch SS07Z102 - Swatch
    https://www.mujswatch.cz/swatch-ss07z102/

    Nejdřív jsem se leknul že Bond bude mít takovéhle low budget hodinky od Swatch, ale naštěstí ne, tyhle bude v novém filmu nosit Q... :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Introducing: Did A. Lange & Söhne Just Drop The Ultimate Tuxedo Watch? - HODINKEE
    https://www.hodinkee.com/...ing?fbclid=IwAR0efMmErSi_Rs9w5Zfg1Rw9Avqq8Eo0ZnwKD0IW42YQUC-Y7YNiqxHHexY



    NEVILL
    NEVILL --- ---
    VEEHELL: Já myslím že v tomhle směru jsou docela dobrý Suunto, mají víceméně všechno na co si vzpomeneš včetně propojení s mobilem a jsou i celkem odolný...
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    KALIBAN: dobra otazka :) ja to mam naopak, ja bych se bez vsech tech notifikaci klidne obesel (i na tom telefonu me to dost irituje). A co se tech funkci, me se proste libi varianta, kdy ta chytra cast dela jen ty zbytne komplikace (napr: ruzne verze lunety (ano asi nebudu delat delostrelecke namery, ale ta moznost ...vis jak) , stopky, zavodni stopky (asi nebudu nikde zavodit, ale ta moznost ...vis jak), hloubkomer, tlakomer ... co ja vim...) , proste veci co fachaj samy i bez sparovaneho telefonu a pripoje na net. Proste jen ty funkce co maj "digitalky" ktere krom casu delaj vse a ten cas zobrazuje "mechanika" ... to je pro me jakoze eventualne zajimave. A s tim premejslenim, no vis jak nad Orlikama jsem premejslel asi 15 let...nez jsem je koupil. Takze az budu podobne uvazovat o necem dalsim, vi buh esli se toho doziju :D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VEEHELL: proc teda vubec premyslet nad nejakym hybridem, kterej bude vzdycky kompromis.. mas krasny mechanicky, jestli smart funkce nechces (nebo jo? :) ktery?) tak jsi v pohode.

    ja treba mam problem, ze bez notifikaci na zapesti uz moc nejsemschopnej fungovat...
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    KALIBAN: ja vypsal ty co me nezajimaji, ano je jich dost :), tech co me zajimaji vlastne ani moc nezbejvaj :D. Ano jsem divnej :D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VEEHELL: erm, co teda vlastne chces od chytrejch hodinek? jsi vyjmenoval snad vsechno, co delaji :)
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    KOUDY: tak do práce by se hodily :D na dotřískání u lisů :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JANCHR: to ma jeste malo followeru
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam