• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: nooo, to nejsou úplně ony, ty keramiky. :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOHN_LENON: uz koukam na chrono :)

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch Co‑Axial Chronograph... za 223 152 Kč k prodeji od Trusted Seller na Chrono24
    https://www.chrono24.cz/...ional-moonwatch-coaxial-chronograph-4425-mm-vintage-black--id16954452.htm
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: ale pospěš si, nebudou. Tahle reference končí.
    Nový budou trošku jiný, budou mít jinej strojek. A jinou cenu, samozřejmě. :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Z4IK: Neboj..Porad jsou v planu i freaky od nardina :D
    JOHN_LENON: Najs. Ty budou do dilny akorat. Jsou spravne retro. Jdu si o nich neco precist..Urcite to bude nejakej ikonickej model omegy, kterej se vyrabi uz padesat let..:)
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    KOUDY: Začínáš mít zase vkus ))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    vypadá to takhle
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Hodinky Omega Speedmaster 1861 311.30.42.30.01.005 | DEAL Klenotnictví
    https://www.deal-klenotnictvi.cz/...h-EKvjiTAMYOxZ9IFa4XU7AtxfKhfJ6K3NcacvqnrftxDG9JN_BoCCLAQAvD_BwE

    jediný, co je na tom aftermarket, podle mě, je ta kožka.
    Mám přesně takovou, akorát jsem si jí nechal šít u Zrna.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: maj. normální balení moonů.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    V omegach se prd vyznam, ale tohle neni nejaka limitka co? Docela se mi zacinaj libit. Maj je u dusaka?



    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Grand Seiko T0 Constant Force Tourbillon: I Couldn’t Believe My Eyes | Quill & Pad
    https://quillandpad.com/...12/27/grand-seiko-t0-constant-force-tourbillon-i-couldnt-believe-my-eyes/
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LEXXA: nene. nejaka wafle. silikon/guma
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOHN_LENON: tah je klasicky Z22?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    pátek jsem se skočil kouknout do Koscomu na ty nový modely Seika, říkal jsem si, že něco ulovim. Původně jsem si myslel na SPB147, to jsou ty hnědé. Nicméně naživo zklamání. Taková nuda. No a pak naopak mě překvapily ty babyMM SPB187, to pouzdro je překvapivě schůdné i na ruce 18,5 cm.

    Bohužel, co mě opět nepřekvapilo, je kvalita výstupní kontroly. Při srovnání ruček na 12 neseděly na všech třech kusech různých seiko modelů, které jsem měl na ruce ani jedny. S prodejcem jsme se shodli, že jsou zralé na servis všechny. U hodinek za 35k nečekám nějakou manufakturní kvalitu, to ne. Ale alespoň by mohly sedět ty základní věci. *facepalm*




    Omluva za kvalitu fotek, byly to rychlocvaky, jen jsem probíhal.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    GLOBETROTTER: Od za 10 let zkušeností a Švýcarský certifikace. bejt uchazeč s touhle kvalifikací, tak jim řeknu, ať si ten mobil s notasem hodej do toho auta a to auto si strcej do prdele. :)
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    GLOBETROTTER: U téhle vedoucí pozice s takovými nároky není moc korektní uvádět jakýkoliv obnos,)
    FINSON
    FINSON --- ---
    GLOBETROTTER: To je jako nabízet kvalifikovanou IT pozici "od" 28k - jak to bude vypadat?
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    Za to bych ani nevstal natož pracoval
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    JOHN_LENON: Je tam "od". Plus auto, mobil, noťas.
    FINSON
    FINSON --- ---
    JOHN_LENON: Proto ten "LOL". Osobně taky nevím, kolik tihle borci berou, ale můj laický odhad mi říká, že plat prodavače v Lidlu to nebude ;-)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    FINSON: ja moc nevím, jak se mzdy v hodinarstvi pohybujou. Ale není 28k na manika, co se ma rejpat v ap, hulotech a rolexech trosku malo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam