• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ale ted v kovidu si to nikde moc nevyzkousim ne?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: hele mám 18,5 cm obvod a ve finále jsem šel do 36. sedělo mi to k nim víc.
    LELI
    LELI --- ---
    KOUDY: protoze mi prijde, ze ten design funguje lip v originale, coz je 36, nez v ty 41. Mozna dokavad to nebudes mit vedle sebe, tak ti to neprijde, ale 36ka ma takovy vyvazenejsi proporce jednotlivych prvku, vedle sebe mi prisla lepsi. Na zapesti je potreba to fakt zkusit, co ti jak bude sedet, ja nemam uplne malou ruku a ta 36 tam sedla prekne. :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LELI: proc 36 a ne 41? Ja mel omegy 36tky a vypadalo to strasne. Mam velky zapesti.

    JOHN_LENON: Ja jim napisu
    LELI
    LELI --- ---
    KOUDY: za me nejlepsi 36ku v bilym zlatu s modrym cifem, ale na tom druhym nez presidental tahu
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: no tak na modrý jsem čekal asi 2 měsíce. u Bechyněho
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOHN_LENON: Ja chci ty normalni zakladni datejusty za 300-350k..Daydaty se mi vubec nelibej. Jen nevim jestli klasicky v modre kombinaci nebo zlate s cernou



    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    GLOBETROTTER: je to bizar. spekulace jsou, ze to dělá Rolex schvalne. Snižuje produkci, aby byla vysoká poptávka. Pak hlad Číny a pak trh se sedivkama.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ja sem dneska taky tatar. ne dusak, Bechyně, samozřejmě.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    JOHN_LENON: To je jak v osmdesátkách v NDR na trabanty :-)))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON: dva měsíce omg.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: no, jak bych ti to řekl.... ja na blby dje čekal.


    No prostě, odhaduju, ze chceš sportovní model. a na ty jsou poradniky. jako vážně. poradniky. jak v Carolinu, tak u dusaka. Kolega čekal na Batmany pul druhého roku. samozřejmě najdou se i staslivci, co je maj i za dva... ale to už spíš seženeš ps5 za retail.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Dostal jsem zalusk na dvoje rolady. Kde je v CR koupim po netu? Carolinum?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LELI: lehce nad 15k. proto to srovnávám s King turtle
    LELI
    LELI --- ---
    JOHN_LENON: Co to stalo?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JANCHR: je k tomu ještě keramická modrá a ta ho má. a lumi vsude. ;)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NEVILL: ja to vzal pro prdel. nikdy jsem bronz neměl, tak jsem to chtěl zkusit. stojí to jak kingturtle a ruku na srdce, kvalita je lepší. :))) takže teď mám srp777 a tohle a želvy můžu s klidem opustit.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JOHN_LENON: já vím, jsem tu akci bohužel nějak prošvihnul, jinak bych si je nejspíš objednal taky... :-)

    snad časem vymyslí něco podobného...
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    NEVILL: ten českej nápis je na tom nejvíc cool:-) mě chybí kámen na lunetě v trojůhelníku:-), když nebudu komentovat řemínek:-)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Jinak, kdyby někoho zajímalo, koho tohle mohlo napadnout, tak tady: https://www.facebook.com/prazskehodinarstvi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam