• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOHN_LENON: ja mam ruku 22 cca..ale pujdu si je zkusit. Vim jen ze jsem mel 36tky vintage omegy a vypadaly na moji ruce fakt vtipne..zatimco ty 40-41 prumer uz jsou ok.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Škrábance na hesalitu nejsou škrábance, ale patina. ;)
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    BATOO: Takové věci řeší servis při pravidelném čištění. Pouzdro se zrenovuje. Samozřejmě je tam nějaký úbytek materiálu, takže si člověk může říct že broušení nechce. Ale výměnou vypadají jako nové.
    Nosím své Speedmastry skoro daily a mají plastové sklíčko ještě k tomu. A nějak mi to už žíly netrhá. Hodinky jsou na nošení.
    Ostatně stalo se mi to, že hned jak jsem vylezl od prodejce (byly nové), tak jsem vyrobil zářez na sponě ještě u auta. Takže tu fázi "opatrně, hlavně nepoškrábat" měly za sebou za 5 minut :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    BATOO: Jo, škrábance mě mrzí, ale co s tím můžu dělat? Ty věci si člověk kupuje jako odměnu. A mít odměnu vystavenou na poličce? Lapačů prachu mám doma dost.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Tady jedna vyletněná.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOPS: hele mam 185cm, 90 kilo a 18,5cm ruku a rozhodně to blbě nevypadá.
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    BATOO: A jaký typ hodinek by ti nebylo líto odrbat?
    SYDO
    SYDO --- ---
    BATOO: Ja cekam na Expy I a budou to moje hodinky pro vsechno. Zrovna Rolex hodne vydrzi, oyster pouzdro je bytelne a skrabance k tomu patri, nevyhnes se jim. Zalezi taky na typu - mekky yachtmastery nebudou takovy tooly jako expy nebo suby.
    JOPS
    JOPS --- ---
    KOUDY: ber 41, ty maly hodinky na chlapovi vypadaj proste blbe. Pokud je nekdo chcipacek, tak samozrejme at bere 36, ale tebe mezi uplne chcipacky fakt neřadím :)
    BATOO
    BATOO --- ---
    Hele ne ze bych na to ted mel, ale vy kdo nosite rolady, fakt to nosite na ruce jako daily?
    Nemyslim to spatne, ale vzdycky kdyz to vidim tak si rikam to se musi hned vojebat poskrabat atd.
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    KANAREK1: Mohl bych ještě jednou otevřít tento dotaz? Zkusíte mi poradit?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Aston Martin F1 Team - Girard-Perregaux becomes Official Watch Partner
    https://www.astonmartinf1.com/en-GB/articles/girard-perregaux-becomes-official-watch-partner
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: Takže, lze se dohodnout na individuální schůzce, ale dej kdyžtak ref, čísla, podivá se, jestli je tam maj aspoň na ukázání, abys nechodil zbytečně.
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    KOUDY: Otevřou ti na domluvenej čas.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: můžu se zejtra zeptat kluka od Bechyneho, jak to tam teď maj, jestli chceš.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    tím ale neříkám, že je to obecnej názor. nicméně u těch klasickejch modelu bych se radši držel originální velikosti.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ale ted v kovidu si to nikde moc nevyzkousim ne?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: hele mám 18,5 cm obvod a ve finále jsem šel do 36. sedělo mi to k nim víc.
    LELI
    LELI --- ---
    KOUDY: protoze mi prijde, ze ten design funguje lip v originale, coz je 36, nez v ty 41. Mozna dokavad to nebudes mit vedle sebe, tak ti to neprijde, ale 36ka ma takovy vyvazenejsi proporce jednotlivych prvku, vedle sebe mi prisla lepsi. Na zapesti je potreba to fakt zkusit, co ti jak bude sedet, ja nemam uplne malou ruku a ta 36 tam sedla prekne. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam