• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Omlouvám se za stařecký lama dotazy, ale
    - co je Mercedes Lexus paradox? Že je to pro starý /ženský/světský?
    - co znamená Slušný baterky?

    Mám vzhledově velmi podobný Seika, nejsou to tedy GS, ale vypadají úplně stejně, až na to, že mají i dny v týdnu a nápis Solar (bez nabití světlem nejdou) a doteď jsem si v tomto auditku připadal jako socka :-)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    FINSON: jojo, na gs platí mercedes-lexus paradox. ale já si dlouhodobě říkal, že si nějaký pořídím. měl jsem teda v plánu nějaký Spring drive s linen dialem, ale jak jsem říkal, tohle nešlo odmítnout. 😉
    FINSON
    FINSON --- ---
    JOHN_LENON: Tak plno lidí by do nich nešlo ani tak :-) Jestli je máš za dobrou cenu, tím líp :-)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    FINSON: FINSON: dik, ale byla to spíš náhoda. uz delší dobu si dělám zálusk na iwc mark XVI, ale tohle byla nabídka, která se neodmítá. :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    JOHN_LENON: Wow, poklona!
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Tak už jsem prej dost starej na to, abych měl slušný baterky.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Chci dodatečně poděkovat místním za rady ,-)
    Nejdřív jsem byla o Vánocích nadšená, pak jsem zjistila, že mám v sobě blok “nemít všechno pod kontrolou” čísly na iWatch. Stačilo, že jim došla baterka a teď střídám, časem snad přejdu i naplno.

    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Hodinář Seryn je první Čech, který čeká na přijetí do skupiny třiceti nejlepších z celého světa | Plus
    https://plus.rozhlas.cz/hodinar-seryn-je-prvni-cech-ktery-ceka-na-prijeti-do-skupiny-triceti-nejlepsich-8500962
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Dark side of the moon

    NUSIK
    NUSIK --- ---
    DILDOO007: Cokoliv od garminu co podporuje face it a Garmin pay, je to celkem easy a dá se to nastavit různě

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    COUDAK: no s A10 to problém nebyl a auto mělo přednost, od update na 11 jako by telefon nevěděl, na co má přepnout a tak nechá HF neaktivní a zůstane hovor na telefonu, o to hůř když máš telefon v kapse.... (Nebo jestli je to chyba OnePlus8... Nevím)
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    BUCCI: Takovy problemy s hloupym autem nemam :D ... ale driv jsem musel pri zvednuti telefonu volit, jestli chci volat pres hodinky nebo pres telefon.


    DILDOO007: hodne velkou podporu v tomhle mely apple watch ... u tech mych huawei si to nedokazu predstavit jak bych to udelal.
    DILDOO007
    DILDOO007 --- ---
    Když už jste to nakousli....Co si musím koupit abych mohl mít/udělat si Hollyho ? a NFC Google Pay platby.Nic jiného bych od chytrých hodinek nepotřeboval a popravdě se v těch XY OS u chodinek né a né vyznat.Díky

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    COUDAK: mám taky a velká spokoje ost, jediný co, tak mi blbne připojení k HF v autě, pokud mám aktivní volání i přes hodinky, zrušit volání v hodinkách to v autě vyřeší, ale zase pak blbne připojení hodinek a telefonu, dělá mi to od doby co mám Android11
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    KORKMAZ: mam huawei watch GT 2 a maximální spokojenost jak na obyčejné nošení a spojení s telefonem, tak i na běhání. Mají v sobě i pamět, takže tam mám písničky a hodinky přes BT propojeny se sluchátky a nemusím tahat mobil. Nejlepší věc na nich je ale výdrž. Když je denně využívám, vydrží dva týdny nabité. Když je na sebe beru sporadicky, či jen na běhání, vydrží měsíc a víc :D

    koupil jsem je před rokem a pul za 6 tisíc, ale dnešní cena je na nich hezká.

    Huawei Watch GT 2 46 mm Brown Leather Strap - Chytré hodinky | Alza.cz
    https://www.alza.cz/huawei-watch-gt-2-brown-leather-strap-d5703622.htm?kampan=adw4_wearables_pla_all_wearables-css_wearables_chytre-hodinky_huawei_c_1003742__HU4692b2&gclid=Cj0KCQjwhr2FBhDbARIsACjwLo1rMLO1HZw3iy78KV7866nTA6sOu5iOBpMa2HGWzd9uv1N3GSP97vQaAg7vEALw_wcB
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Díky, mrknu na to. Já mám starý Garmin forerunner 10 a nic moc teda - chabá baterie, nepřehlednost a divný ovládání (je dano tím, že je to retro), ale strašně dlouho to chytá GPS a občas běžím třeba 60km/h a někdy zase jen 5 takže nic moc. Všechno todle už od začátku co byli cca před 5Y nový. Navíc to nemá BT takže musím propojovat fyzicky s PC a to je nuda. Ale ten jejich soft na PC je dobrej.

    Jen tak bokem - proč to řeším? Protože za naběhané kiláky můžu dostat v práci volný dny :-D
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Moje zena ma Garminy vivoactive 3 za tehdy asi 4500, a dlouhodoba spokojenost, akorat si koupila za par stovek novej (neoriginalni) reminek (origo stoji nesmysl). Nicmene ted koukam, ze se uz asi nedelaj.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KORKMAZ: Moje žena má jakýsi Samsungy, tuším že tohle:

    Samsung Galaxy Watch Active stříbrné | Smarty.cz
    https://www.smarty.cz/Samsung-Galaxy-Watch-Active-stribrne-p42567

    a prej dobrý.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    KORKMAZ: Funkční základ na běhání je např. Garmin Forerunner 35. Z lowend smartwatchema od čínskejch značek mám zkušenosti sice jen z druhé ruky, zato nikdy pozitivní. Buy it cheap, buy it twice.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam