• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    NUSIK
    NUSIK --- ---
    DILDOO007: Cokoliv od garminu co podporuje face it a Garmin pay, je to celkem easy a dá se to nastavit různě

    COUDAK
    COUDAK --- ---
    BUCCI: Takovy problemy s hloupym autem nemam :D ... ale driv jsem musel pri zvednuti telefonu volit, jestli chci volat pres hodinky nebo pres telefon.


    DILDOO007: hodne velkou podporu v tomhle mely apple watch ... u tech mych huawei si to nedokazu predstavit jak bych to udelal.
    DILDOO007
    DILDOO007 --- ---
    Když už jste to nakousli....Co si musím koupit abych mohl mít/udělat si Hollyho ? a NFC Google Pay platby.Nic jiného bych od chytrých hodinek nepotřeboval a popravdě se v těch XY OS u chodinek né a né vyznat.Díky

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    COUDAK: mám taky a velká spokoje ost, jediný co, tak mi blbne připojení k HF v autě, pokud mám aktivní volání i přes hodinky, zrušit volání v hodinkách to v autě vyřeší, ale zase pak blbne připojení hodinek a telefonu, dělá mi to od doby co mám Android11
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    KORKMAZ: mam huawei watch GT 2 a maximální spokojenost jak na obyčejné nošení a spojení s telefonem, tak i na běhání. Mají v sobě i pamět, takže tam mám písničky a hodinky přes BT propojeny se sluchátky a nemusím tahat mobil. Nejlepší věc na nich je ale výdrž. Když je denně využívám, vydrží dva týdny nabité. Když je na sebe beru sporadicky, či jen na běhání, vydrží měsíc a víc :D

    koupil jsem je před rokem a pul za 6 tisíc, ale dnešní cena je na nich hezká.

    Huawei Watch GT 2 46 mm Brown Leather Strap - Chytré hodinky | Alza.cz
    https://www.alza.cz/huawei-watch-gt-2-brown-leather-strap-d5703622.htm?kampan=adw4_wearables_pla_all_wearables-css_wearables_chytre-hodinky_huawei_c_1003742__HU4692b2&gclid=Cj0KCQjwhr2FBhDbARIsACjwLo1rMLO1HZw3iy78KV7866nTA6sOu5iOBpMa2HGWzd9uv1N3GSP97vQaAg7vEALw_wcB
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Díky, mrknu na to. Já mám starý Garmin forerunner 10 a nic moc teda - chabá baterie, nepřehlednost a divný ovládání (je dano tím, že je to retro), ale strašně dlouho to chytá GPS a občas běžím třeba 60km/h a někdy zase jen 5 takže nic moc. Všechno todle už od začátku co byli cca před 5Y nový. Navíc to nemá BT takže musím propojovat fyzicky s PC a to je nuda. Ale ten jejich soft na PC je dobrej.

    Jen tak bokem - proč to řeším? Protože za naběhané kiláky můžu dostat v práci volný dny :-D
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Moje zena ma Garminy vivoactive 3 za tehdy asi 4500, a dlouhodoba spokojenost, akorat si koupila za par stovek novej (neoriginalni) reminek (origo stoji nesmysl). Nicmene ted koukam, ze se uz asi nedelaj.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KORKMAZ: Moje žena má jakýsi Samsungy, tuším že tohle:

    Samsung Galaxy Watch Active stříbrné | Smarty.cz
    https://www.smarty.cz/Samsung-Galaxy-Watch-Active-stribrne-p42567

    a prej dobrý.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    KORKMAZ: Funkční základ na běhání je např. Garmin Forerunner 35. Z lowend smartwatchema od čínskejch značek mám zkušenosti sice jen z druhé ruky, zato nikdy pozitivní. Buy it cheap, buy it twice.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    KOUDY: Díky. ale já potřebuju GPS protože běhat s mobilní cihlou nechci. A to ty náramky většinou nemaj.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KORKMAZ: Nejsou to teda hodinky, ale koupil jsem si cca tri tydny zpet huawei band 6 a zatim spokojenost

    Huawei Band 6 Graphite Black - Fitness náramek | Alza.cz
    https://www.alza.cz/huawei-band-6-graphite-black-d6434095.htm?o=1
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Omlouvám se, pokud je to jen na klasiku, ale nemá někdo zkušenost s low cost chytrýma hodinkama - takové ty kolem 2k od xiaomi, huawei, amazon? Je to krám nebo to postačí - základní komunikace + běhání. Díky
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    JJOXER: To jsou přesně hodinky o kterých přemýšlím. Mas dobrý vkus.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    NEVILL: zatím jen pro prezentaci, cooky mám od rada nejradsi, tady komplet kolekce https://www.rado.com/collections/captain-cook/captain-cook
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    ATARKA: Tak ty jsou parádní!
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Jedny novinkovy bronzaky

    JJOXER
    JJOXER --- ---
    Dress up, dress down (:


    DEB
    DEB --- ---
    TANTRAMAN: nemyslim si, ze by to nekoho zajimalo, stary casio se znicenym od soli cifernikem, a moje prvni "dospelacky" hodinky, taky casio :))))
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    DEB: No, a můžeme je vidět než je posles do světa?
    DEB
    DEB --- ---
    TANTRAMAN: chtela jsem se zeptat, zda by se hodinari treba nehodila par starych ale funkčních hodinek, co ja vim, na náhradní díly :))))
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    DEB: Co resis?
    Je tu k nalezení i par odkazů.
    DEB
    DEB --- ---
    mozna off topic, ale je tu nejaky hodinar?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam