• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    MULISAK: Nevím, co je MPM. Vzadu na tom závaží píšou made in japan.
    MULISAK
    MULISAK --- ---
    JJOXER: no hezké to je, né že né....předpokládám z produkce MPM-Quality ? Jestli jo, tak ceny za ty jejich čínské složeniny jsou trochu přemrštěné...
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    oprava [:
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    TOMMY_: nene, je to guma pro 10 let starý model SKA371P2
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    BOLDRIK: Nevim jestli myslis uplne to samy. Ale mam tu "limitku" night diver turtle. A ta cerna nova jemna guma s cernym kovanim je otresna. Jako je to vyrazne mekkci material nez ta stara (zr22 tusim?) ale desne se na to chyta prach a vsechno a neni to hezky. Pohodlny jo, ale po 5 minutach je na tom vsechno videt.
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    Ahoj, seženu někde v čechách Seiko "Black Divers Watch Strap 4KR3JZ for SKA371P2"? Koupil jsem z druhé ruky SKA371P1 a myslím že by si zasloužili zkusit taky originální gumu. Našel jsme jen na amazonu. Na ebay jsem se už jednou spálil a draze koupil neoriginál. Je alternativa k amazonu?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    10 let spolu... nezmaři 🤘

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    STILL_PRIMITIVE: Pekny to mas!
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    STILL_PRIMITIVE: Co ? jsou super !... To kdybys prdnul časia .. :D
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    FINSON: Napodobenina SEIKO Tropicu z hodinářstvý Frýdl - osvědčený zdroj, nic značkovýho asi nějakej ne uplně blbej Taiwan, za 350,- myslim. Mam třeba gumovej Rally od Straposphere a ten je mnohem tvrdší a material mi neni tak příjemnej. Mít peníze jdu do Waffle od UncleSeiko…
    FINSON
    FINSON --- ---
    STILL_PRIMITIVE: To je Watchgecko Tropical guma?
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    Sem chudej no, kdyztak me smazte ale delaj mi radost…



    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NOPOLICE: obednal sem z wishe - prisli .. za 50 jeden , ale drzej . 22mm na trasery .
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    GLOBETROTTER: já sem zvláštní druh, já nosim i triko s dinosaurama :))
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    ATARKA: A s tím Tě pustí do práce? 😀
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    Tak jsem našel, co jsem hledal:

    Řemínky na hodinky, hodinářské nářadí - skladem velký výběr | Hodinářství - Marek Frýdl
    https://hodinar-frydl.sluzby.cz/

    Sice v Nymburce, ale velký výběr všech možných řemínků.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    NOPOLICE: hm,tak to ti neporadim, já objednávám jen omegu nebo rado no .) ale kolega si ted objednával něco tady https://www.strapshop.cz/zulu-straps/
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    ATARKA: výběr velikej, ale hlavně Hirsch a kůže, případně guma. nylonu jak šafránu

    JJOXER: fotka je ilustrační
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    NOPOLICE: koscom ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam