• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    JOPS
    JOPS --- ---
    JJOXER: se podivas na mobilu :)
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    KALIBAN: pěkný, akorát teda nepoznám kolik je hodin :/
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    nebyl jste nekdo na Zofine na SEWpraha ted o vikendu? ja sem z toho takovej nejakej.... nevim, vicemene se mi tam nic nelibilo, pravda, dve cesky znacky maji hafo hodinek, ktery jsou jiny a zajimavy... ale jinak krome jednech vubec nic :( ale ty jedny me oslovily docela dost, na to ze to je par let stara znacka

    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    KOUDY: jsou 80 let staré .. takže to chápu :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    po roce a pul?..tyve :)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    TOMMY_: už jsme se spojili, k hodinkám zatím není náhradní díl :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    HE11_KNIGHT: tak on byl strasne dlouho nemocnej.. jakoze snad pul roku? nebo tak neco.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Neřešili jste něco s Frydlem teď, je v pohodě? Mám u něj hodinky už rok a půl (počítám že tak rok a půl tam ještě budou). Nechci ho prudit aby neměl pocit že na něj tlačim.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JJOXER: tak pak je to kombinace ty vyrazky a nejaky alergie :( citliva podrazdena narusena kuze + alergie... zkus je nosit mesic na druhy ruce a rekl bych ze ti tam naskace vyrazka taky :)
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    KALIBAN: Je to kruh přesně v místě toho ciferníku.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JJOXER: je to na reminku, je to tam kde jsou ty hodinky? zkusil bych prijit na to jestliu to dela reminek, nebo hodinky...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    GLOBETROTTER: kdoví, třeba ta vyrážka nemusí být úplně zaléčená...
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    NEVILL: Ale proč to má na levé a na pravé ne?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JJOXER: Nejspíš máš alergii na kov, konkrétně na nikl. Seiko používá ocel 316L a ta v sobě má příměs niklu.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    Ahoj, je to spíš na kožní, ale zkusím se zeptat i tady [:

    Začal jsem letos po 15ti letech opět nosit hodinky (Seiko SRPD37J1). Asi jsem je měl moc těsné kolem zápěstí, plus v létě trpím na vyrážky na rukou v reakci na pocení.

    Vyrážka už je vyřešena, léto už je pryč, co mi ovšem zůstalo je, že když si nasadím hodinky, tak mě stále děsně svědí ruka. Musím je nosit na pravé ruce jak Putin [:

    Setkal jste se s tím někdo? Je možné, že jsem alergický na ten kov?
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    TWISTRABBIT: Tyhle mám na ruku. Japonský strojek. Solar. 3 bary. Nerez pouzdro i náramek. Aktuálně za kilo. Proč bych tedy neměl chtít za plast / papundekl na zeď za čtvrtku ceny taky s japonským strojkem? :-)
    Amazon.com: Seiko Men's SNE039 Stainless Steel Solar Watch : Seiko: Clothing, Shoes & Jewelry
    https://www.amazon.com/Seiko-SNE039-Stainless-Steel-Solar/dp/B0043ZT04K/ref=asc_df_B0043ZT04K/?tag=hyprod-20&linkCode=df0&hvadid=309733717659&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=8573714701711538470&hvpone=&hvptwo=&;amp;hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=9032811&hvtargid=pla-436397007105&psc=1
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    TWISTRABBIT: Ne. Ale kdyby si Seiko nechalo dělat v Číně pod svým dohledem ty strojky, tak neceknu, foťáky Panasonic mám taky všechny Made in PRC. Tady je ale no name čínský strojek.
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    GLOBETROTTER: a co bys čekal? že za pětikilo ti bude dělat hodiny nějakej japončík?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam