• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    Zdravím, máte někdo tip na značku hodinek z (USA) popřípadě typ hodinek do roku 1969....hledám dobové hodinky k autu. Jinak ať nejsem OT...tak tady jsou jedny ilustrační Poljotky, co jsem kupovala manželovi, když měl ještě ruského veterána.

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    kdyby někdy měl někdo pochybnosti o pravosti, nebo stavu svých primek - na chronomagu je příslušné vlákno, do kterého pan Hovorka pravidelně přispívá.

    třeba se to bude někomu hodit.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MIKLO: kolotocarsky zlaty rolady jako investici.
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    KOUDY: Co jsi pořídil?
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    COUDAK: tak to vis ze to je pekny, me se to taky libi. Hlavne hodinky s pribehem.
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    JOHN_LENON:
    VEEHELL:

    já jsem divný, mě se docela líbí jejich netradiční styl. A to jsem býval v tomhle konzerva a jiné než kulaté hodinky pro mě neexistovaly :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    VEEHELL: hele já jsem konzerva. ja bych si rm asi taky nekoupil.
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    JOHN_LENON: uprimne nez RM tak to si radsi koupim Casio G-Shock :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOHN_LENON: Utratil jsem pres dva miliony minulej rok za hodinky a kvuli truhlarne je skoro nenosim..takze vklidu premejslim..:)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: tak už si je kup ale. uz nad tím slintas víc jak rok, ne?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Me se hrozne libej ty zakladni Nardiny Freak. Jsou takovy jednoduchy a pritom stylovy.

    Most Affordable Ulysse Nardin Freak Yet! Freak X Watch Review | Swiss Watch Gang
    https://www.youtube.com/watch?v=zmqxUa2-_W8&t=93s
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    se vám nelíbí RM?

    tak to u Hublotu budete zvracet. :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN: To podle me nemuze dlouhodobe fungovat za tuhle cenu.
    SYDO
    SYDO --- ---
    Mi přijde, že RM jsou hodinky, který sportovci fasujou, než by si je někdo za ty prachy koupil. Souhlas s Koudym, že technologicky pecka (proto je těm sportovcům taky dávaj do zápasů, závodů atd., aby to ukázali), ale design děs.
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    Me teda prijdou nadherny, to zachyceni dilu ve vypletu......

    Me spis pride divny, ze na sport by je mel mit asi dost utazeny a to ja nerad, to by me skrtila ruka....:-)
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    KOUDY: taky jsem si říkal, že kdybych mohl, tak si je nevyberu (ale já jsem v designu staromilec), ale z článku uznávám, že technologicky je to zajímavé.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Hlavne je masakr, ze vazej jen 30 gramu tyjo. Technologicky je to masterpiece..designem klasickej kockuv kolotoc imho :)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    KOUDY: "A když se s nimi potopíte, odolají tlaku až do padesáti metrů." :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam