• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    AZIM: Pokud vím, tak žádný šutry z Apolla neprodávali. Jestli něco, tak to spíš bude nějakej měsíční meteorit (šutr co vylítnul z Měsíce když ho trefil jinej šutr a nakonec spadnul sem).
    AZIM
    AZIM --- ---
    KOUDY: je to mozny, co jsem ted dohledal tak maji cifernik z nejaky meteority nalezenyho v namibii ... Je dost mozny, ze se pletu, uz nevim jestli to byl watchfinder nebo jinej kanal, tech videi s hodinkama jsem videl tak 500 ale mel jsem za to, ze omega dela hodinky kde je vazne kousek kamene z mesice, ne meteoritu, ale fakt sutr dovezenej behem apolla mise ... mozna je to jenom moje fantazie a takovy hodinky by staly nesmysl, sorry jestli jsem zahnojil <> ...
    AZIM
    AZIM --- ---
    KOUDY: já myslel že chceš ty a kouskem měsíčního kamene, nebo to nejsou ony a špatně jsem pochopil?
    Jestli jsou tak teda čumím že se dá pořídit kus měsíce za čtvrt mega, kudos to you!!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SHOTEK
    SHOTEK --- ---
    BOBASH: Jo, řemínek je creepy a jsou v krutým stavu. Ale když je natáhnu, tak jdou. Jen nemůžu nikde na netu dohledat stejný, s datem, červenýma nápisama a dole kolem šestky nápisem ČSSR.
    AZIM
    AZIM --- ---
    KOUDY: hodinky za 20.000 eur uz stoji za vylet do svycarska ne ?
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    SHOTEK: Primkenstein.
    SHOTEK
    SHOTEK --- ---
    Nazdar, děda byl amatérský hodinář a našla jsem po něm pár hodinek. Můžete mi někdo říct, co je tohle za model? Díky.

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nevite jestli maj u dusaka nebo v carolinu dark side of the moon omegy?..Maj 44mm prumer coz uz je docela dost a rad bych si je nekde zkusil a pripadne koupil a neresil to pres chrono24 nakupem naslepo. Nebo nemate je nekdo? Ze bych se stavil a zkusil si je na ruce?

    BOYLER
    BOYLER --- ---
    GLOBETROTTER: Nechci být rejpal, ale tvé tvrzení nic moc na mém nemění,)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    BOYLER: Stejně jako Ruhly nebo z jiného segmentu, Moskviče nebo Ljubitěle. Důvodem byla cena.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    JJOXER: Poljoty byly vcelku žádaný zboží za totáče,)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    LUSINDA: Nejtěžší a nejrychlejší! :-)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    LUSINDA: Mě právě ty vojenský k tomu autu seděj. Vidláckej pickup, v tom úplně vidím veterána z Vietnamu, kterej furt nosí "military issue" hodinky :)
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    BOBASH: díky moc za tip :-) vojenský vypadají výborně. Je od "pánů z Pelechova" u Luštěnic.....asi jediná normální co dovezli :D
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    AZIM: teď si užívám ty IWC. Ale máš pravdu. Toto víc sedí k tomu co se mi líbí.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    LUSINDA: Tak k tý F-250 (není to jedna z těch co přivezl Darek Haumer?) bych to viděl na nějaký vojenský hodinky. V 60s používali Bulovy a pak Benrusy.

    The Joys of a Cheap American Military Watch
    https://www.gearpatrol.com/watches/a487283/joys-of-the-cheap-american-military-watch/

    Ty Tag Heuery by pak byly spíš k evropský leštěnce. Jestli to bude třeba Lincoln, tak bych to spíš viděl na nějaký Cartiery nebo tak něco.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    BOBASH: Nic speciálního, jen redneck car. Vůbec mi to nedošlo.

    TWISTRABBIT:
    AZIM:
    JANCHR:

    Díky moc za všechny tipy. K tomuhle autu určitě ty Hamiltony. Ale jsem ráda za rozšíření obzorů a do budoucny vím, že bude i nějaká leštěnka z 60s....ty Tag Heuer Monaco vypadají parádně. :-)

    AZIM
    AZIM --- ---
    KANAREK1: mrkni na nomos, to moc lidí nenosí a spadá to do vkusu co popisujes
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    LUSINDA: Co to je za auto?

    AZIM: Monaco jsou hodinky tak k Porschi nebo něčemu takovýmu, stejně jako JANCHR: Daytony.

    LUSINDA: Model, nebo aspoň druh auta jsou dost zásadní, pokud se k tomu ty hodinky mají fakt hodit. To není jako ruský veteráni, který byly společensky univerzální stejně jako hodinky (pokud to nebyla Čajka).

    Něco jinýho se bude hodit k muscle caru, něco jinýho ke sporťáku jako třeba Corvette a něco o dost jinýho k luxusnímu sedanu od Cadillaku nebo Lincolnu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam