• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    PEJR
    PEJR --- ---
    JOHN_LENON: ja mam za to, ze chronoscope je automat,
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    JOHN_LENON: Nemám ponětí, je to jen fotka co jsem potkal
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TANTRAMAN: co v tom je? chrono ETA, nebo baterka?
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ivan Mladek me uz i nakreslil! - Evžen Omegin

    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Sice nejsem SKX fanboy, ale tohle sem chtel moc. Budika sem si nenaridil, protoze na to preci nezapomenu, ze jo.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Priznejte se, kdo z vas to byl !?

    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    AZIM: Myslel jsem ze je to o cem pise LEXXA, nerikam ze je to NATO... vim ze je to textilni pasek s rychlo vypinaci sponou misto regurerni stezejky a je to mysleny pro chytry hodinky... koupil jsem to prave na zkousku protoze jsem chtel zjistit zda je to na denni noseni praktictejsi nez kuze/guma/kov, nez poridim regulerni NATO.
    AZIM
    AZIM --- ---
    STILL_PRIMITIVE: tohle není NATO ale normální textilní strap, nato jde pod hodinkama dvakrát a myšlenka je, že když selže jedna stěžejka tak neztratíš hodinky
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    KALIBAN: Pokud se bavite o tomdle???

    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: ne, bohuzel i sebe ne
    Tactical Nylon řemínek pro Samsung Gear S3 Black - Řemínek | Alza.cz
    https://www.alza.cz/tactical-nylon-pasek-pro-samsung-gear-s3-black-eu-blister-d5688464.htm
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LEXXA: mas fotku?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JANCHR: hele ten nato neni tak drahej a je to potreba zkusit, me to treba nadchlo az prekvapive, na nekterejch serioznich hodinkach to vypada nahodou super, coz mi pripomina ze sem to chtel poridit na ty seika , good point
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: muzes zkusit takovej radoby nato strap s quick releasem pro smartwatche. ja to nosim kdyz se zacne pocasi tvarit ze se budu potit. je to pomerne drahy na to co to je ale nemenil bych.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JJOXER: Ja jsem v truhlarine nekolik let a truhlarna je zatim asi 2.4 mega v minusu teda. Stroje, pronajem ani drevo nejsou zadarmo..Naopak :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    JJOXER: dam se na truhlarinu a BTC pujde o tisice procent nahoru? Hmm, to jsem netusil, ze to je az takhle provazane :))))))
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    JOPS: Dej se na truhlařinu a do Vánoc to tam je.
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    SYDO: to mam stejne

    KALIBAN: jasny kozeny nebrat, o nehodinkach neni potreba se bavit. Musim vyzkouset ten nato strap.... To teda nesmrdi a je schopny to "zit" s tebou?
    SYDO
    SYDO --- ---
    Pro mě je tah nejlepší volba na každodenní hodinky. Nevadí tomu voda a pot, nesmrdí to a když je dobře proveden, tak nechrastí, netahá chlupy na ruce a je i celkem univerzální. Ale dost záleží na konrétním tahu.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JANCHR: nejpohodlnejsi jsou pro me nato strapy... na sport pro smartwatche nejaky gumovy ale to me v lete sere...
    kozeny pro oblekovky, ale ty je potreba menit pomerne casto protoze desne smrdej (vubec nevim jak to delaj lidi co maj IWC kozenej reminek za 50k)
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    KALIBAN: a za co si konkretne menil? Me prijde kovove pohodlnej, ale rikam si, ze je to mozna jen tim, ze sem skoro 20 let nemel jinej.....
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JANCHR: jj postupne na vsech hodinkach, protoze ten tah byl proti natu nebo kuzi proste tezkej a bylo to nepohodlny...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam