• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    PEJR
    PEJR --- ---
    JOHN_LENON: ja mam za to, ze chronoscope je automat,
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    JOHN_LENON: Nemám ponětí, je to jen fotka co jsem potkal
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TANTRAMAN: co v tom je? chrono ETA, nebo baterka?
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ivan Mladek me uz i nakreslil! - Evžen Omegin

    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Sice nejsem SKX fanboy, ale tohle sem chtel moc. Budika sem si nenaridil, protoze na to preci nezapomenu, ze jo.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Priznejte se, kdo z vas to byl !?

    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    AZIM: Myslel jsem ze je to o cem pise LEXXA, nerikam ze je to NATO... vim ze je to textilni pasek s rychlo vypinaci sponou misto regurerni stezejky a je to mysleny pro chytry hodinky... koupil jsem to prave na zkousku protoze jsem chtel zjistit zda je to na denni noseni praktictejsi nez kuze/guma/kov, nez poridim regulerni NATO.
    AZIM
    AZIM --- ---
    STILL_PRIMITIVE: tohle není NATO ale normální textilní strap, nato jde pod hodinkama dvakrát a myšlenka je, že když selže jedna stěžejka tak neztratíš hodinky
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    KALIBAN: Pokud se bavite o tomdle???

    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: ne, bohuzel i sebe ne
    Tactical Nylon řemínek pro Samsung Gear S3 Black - Řemínek | Alza.cz
    https://www.alza.cz/tactical-nylon-pasek-pro-samsung-gear-s3-black-eu-blister-d5688464.htm
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LEXXA: mas fotku?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JANCHR: hele ten nato neni tak drahej a je to potreba zkusit, me to treba nadchlo az prekvapive, na nekterejch serioznich hodinkach to vypada nahodou super, coz mi pripomina ze sem to chtel poridit na ty seika , good point
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: muzes zkusit takovej radoby nato strap s quick releasem pro smartwatche. ja to nosim kdyz se zacne pocasi tvarit ze se budu potit. je to pomerne drahy na to co to je ale nemenil bych.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JJOXER: Ja jsem v truhlarine nekolik let a truhlarna je zatim asi 2.4 mega v minusu teda. Stroje, pronajem ani drevo nejsou zadarmo..Naopak :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    JJOXER: dam se na truhlarinu a BTC pujde o tisice procent nahoru? Hmm, to jsem netusil, ze to je az takhle provazane :))))))
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    JOPS: Dej se na truhlařinu a do Vánoc to tam je.
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    SYDO: to mam stejne

    KALIBAN: jasny kozeny nebrat, o nehodinkach neni potreba se bavit. Musim vyzkouset ten nato strap.... To teda nesmrdi a je schopny to "zit" s tebou?
    SYDO
    SYDO --- ---
    Pro mě je tah nejlepší volba na každodenní hodinky. Nevadí tomu voda a pot, nesmrdí to a když je dobře proveden, tak nechrastí, netahá chlupy na ruce a je i celkem univerzální. Ale dost záleží na konrétním tahu.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JANCHR: nejpohodlnejsi jsou pro me nato strapy... na sport pro smartwatche nejaky gumovy ale to me v lete sere...
    kozeny pro oblekovky, ale ty je potreba menit pomerne casto protoze desne smrdej (vubec nevim jak to delaj lidi co maj IWC kozenej reminek za 50k)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam