• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    PELDA: Sledovat Chronomag, podobny se tam obcas objevi okolo 20K
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PELDA: tohle nema objektivni reseni... osobne mi prijde ze dat za quartz vic nez 10k je nesmysl... na druhou stranu, jsou pekny, budou fungovat.. cenu si drzet nebudou... ja ti nevim. jak moc se ti libi? :)
    PELDA
    PELDA --- ---
    Co si myslíte o tomhle?

    Hodinky se mi líbí, jsem fanoušek F1. Rozpočet je taky tak nějak podle představ.

    Ale zase 40 tisíc za quartz je dost... Radši bych automaty. Němůžu se rozhodnout a moc tomu nehovím. Stojí to za ty peníze? Poradíte?

    Tag Heuer Formula 1 | Hodinky Koscom - více než 9000 hodinek skladem
    https://www.hodinky-koscom.cz/tag-heuer-formula-1-caz1014-ba0842-k0019968
    SYDO
    SYDO --- ---
    JJOXER: Tah se hodi ke vsemu a jeho sportovni styl trochu rozbije nudnou pracovni sladenost :) zalezi na typu tahu, ale jubilee je vylozene spolecensky. Pokud jsou hodinky primerene velke a vejdou se pod manzetu, tak mi tah nevadi ani k obleku. Ale je to kus od kusu a hlavne na chuti a stylu majitele, to je jasny.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    JOHN_LENON: Tah je ten řemínek složený z kovových komponent? Pokud ano, ten mi příjde dobrý akorát na plavání. Jinak do práce musí být boty-pásek-hodinky jedna barva :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    AZIM: Zrovna včera jsem 556i prodal. S etou. Super hodinky. Jen jsem je neměl kvůli Markum důvod držet.

    Za mě určite jedny z nej pilotek (univerzálek) v daný cenový kategorii.

    Jen jak píše Sydo, kupovat na tahu.
    SYDO
    SYDO --- ---
    AZIM: Sinn jsou super a kvalitní, tam chybu neuděláš. Obecně má smysl kupovat hodniky na tahu, dokoupit řemen nebo gumu je vždz levnější, než dokupovat samotný tah. A univerzály jsou na tahu nejlepší. Konkrétně s tímto tahem zkušenost nemám, ale neslyšel jsem, že by si na Sinn někdo stěžoval. Já mám tah na SKX007 a na Expech a ani jeden netahá, takž ebych se nebál. To je problém spíše číny bych řek. Tyhle Sinn jsou super sportovní univerzály, chápu, že pro někoho nudné, mně přijdou sympaticky strohé. Pokud se ti líbí, neváhej.
    JOPS
    JOPS --- ---
    AZIM: koukam na ty Sinn a prijdou mi strasne nudny :) takze jsem ti vyresil problem :)
    AZIM
    AZIM --- ---
    Páni kluci, potřebuji poradit !

    Před necelým rokem jsem našel kouzlo mechanických hodinek. Od té doby jsem viděl komplet kanál Watchfinder a k němu x dalších, prošustroval rodinné klenoty po tátovi, babičkách a dědečkách, dostal se od kapesních po náramkové(seiko/zenith/doxa), koupil jsem zatím jen jedny hamiltony a teď už mě prostě zase nějak svrbí zápěstí ... je to asi jako žíla narkomana co čeká na další vpich, nemůžu si pomoct a Vy to určitě znáte, proto se ptám tady ...

    Mám chuť si koupit Sinn 556i ... nevím jestli chtít bracelet/kůži/gumu ... má to tu někdo ? tahá případně chlupy ? jaká je spokojenost se značkou, co jsem pochytil dřív do toho dávali nějaký top grade eta movement a teď je tam selita SW200-1 (https://www.sinn.de/en/Modell/556_I.htm)
    také dotaz na bracelet ... žádný kovový nemám, res. jeden byl na fake rolex daytonách který chlupy z ruky trhal a nakonec se rozpadl jako celé hodinky

    na tzv. grail watch firemní prémie nestačí (prim orlik :-P):
    https://cdn.shopify.com/s/files/1/0014/9120/6207/products/watch-omega-seamaster-300-co-axial-master-chronometer-1_900x.jpg?v=1641501239

    případné tipy na zajímavé hodinky vítány !!
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    AZIM: kdyz na ne koukam hodne z dalky a primhourim oko tak s lehkou davkou fantazie by se to dalo rict, ale jinak Omegy jsou asi trosku jina liga nez Primky ne ?
    ----

    btw: Jinak ted v patek jsem na jedny party potkal typa co mel "Breitling Navitimer Chronograph", nejak jsme se dali do reci. A vypadlo z nej, ze ma nejake kontakty u Breitlingu protoze ma nejaky echt starty navitimery, co chtej ted na jejich 65 vyroci vystavit (a co od nej uz leta chteji odkoupit :D a on porad ne a ne). Nabidl mi ze ma +1 esli nechci jit s nim. Tak uvidime jestli to klapne (a ozve se jak slibil) :D
    AZIM
    AZIM --- ---
    VEEHELL: ten Orlík je strašná omega Seamster 57 homage ... Nepřijde Vám?

    Jinak dneska jsem viděl opravdu nádherné omega video tak se podělím :
    Explore the magic of OMEGA’s movements
    https://youtu.be/IQhnNnYl8sg
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    VEEHELL: och boze to chci :-O
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VEEHELL: hele ja treba s nima mam ten problem, ze vsechny ty hodinky maj takovej... retro matnej osoupanej finis... nevim jak to poznamenat, vsechny vypadaj ze jsou tricet let stary skvele udrzovany.. i kdyz jsou novy.

    coz myslim, je pro hafo lidi totalni plus.. pro me ne :)
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    JOHN_LENON: zkusim najit ty ofiko fotky co delal profik a ne ja s vym nuznym founem :D
    KALIBAN: nahodicka, zrovna tyhle jsem mel nedavno v ruce :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALIBAN: tak ja úplně nevím. ale to je mým vztahem ke skeletonum.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JOHN_LENON: neco takovyho http://www.prokop-broz.cz/en/unique-pieces/opus-bm-jk.html

    me teda nadchly totalne tyhle ,ktery si od nich nechal chlapik udelat po ukoncenym tezkym rozvodu

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Hele a mohl bys ty p&b nějak líp vyfotit? tyhle jsem ještě neviděl.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    jojo jdu na google.com
    dam tam string: "P&B BlueSpirit"
    a koukam na obrazky bot :D tak proto jsem se ptal
    Prokop&Broz jsem neznal
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    GLOBETROTTER: me hledani pres obrazek ukaze hodinky, ne boty. Tak ti nevim :D
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    VEEHELL: OK. Mohl bys vysvělit tuto větu: Google vrací boty. ?
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    GLOBETROTTER: asi zkusil hledani pres obrazek :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam