• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KOUDY: Já jsem tvůj názor na Moonswatche samozřejmě zaregistroval.

    Ale...

    ...MISSION TO UR ANUS.

    Řekni si to nahlas!
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KOUDY: Hele, tak mě napadlo, už sis dojel pro svoje Mission to Uranus? Vzhledem k tvým klíčovým slovům tady na Nyxu bys je měl nosit na rande.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    licovani vterinovky s indexama je u qurtzu vlastně celkem problém. není to jen o tom to tam přesně dát, ale i to v ty poloze udržet. viděl jsem nějaký citizeny, co si to po nárazu umí samy seridit. a myslím že obdobnou technologií používá více výrobců. třeba gs.

    to ovsem se bavíme o úplně jiných cenách než 6k. čest výjimkám. ale tam je to jak psal Tomáš.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    I seika nebo lepsi znacky 100% nelicuje chod rucicek oproti natistenym cifernikum a indexu. Tak to proste je. Cest vyjimkam ale dost to bejva kus od kusu. Az do urovne rlx to vicemene vsem znackam vice ci mene ujede.
    PEJR
    PEJR --- ---
    AMSTERDAM: S timhle se u swatche moc neparaj, sama jsem jedny new genty takhle koupil. Ale mam jiny a ty jsou v pohode. QC
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    KEITHHSTER: vypadá to, jak kdyby se nezastavovali na konkrétní vteřině, ale kousek mimo. Jak kdyby špatně nasazená ručička
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    AMSTERDAM: myslis ze nejdoi stejne ? nepochopil jsem
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    KEITHHSTER: zda se mi to, nebo ta vterinova, resp. obe vterinove rucicky nezarezavaji s indexama? To bych 260 dollarovych hodinek uz trochu cekal....
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    AMSTERDAM: povedlo .. kupim je :D . V nemecku je shopy uz nabizej v preorderu .
    Ty šedý se mě vážně líběj .

    HERE IT IS: Hands-on with the Swatch x Omega MoonSwatch Mission to the MOON!
    https://www.youtube.com/watch?v=ezciL7gyPaA
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    TOMMY_: Za dva tejdny nebudou ani u toho Swatche.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    VEEHELL: Neboj. Kdyz si pujdes koupit moonwatche, jako dospelej, tak to bude ok zazitek. Tam se fronty nekonaji :))
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    ... jako mladej jsem Swatch vzdycky chtel (frcelo MTV a Nirvana se chystala do Prahy ... ), jako starsi bych si klidne dal libit "mesicni" Omegy (kdybych na ne mel prachy ) ...
    ... po slednuti par YT videi a precteni par postu (tady a i jinde), muj zajem o obe znacky (at uz spojene ci jednotlive) rapidne poklesl ... (nic proti, jsou to vizualne fakt pekny kousky, ale ten hype kolem, ty fronty, to preprodavani mi proste je proti srsti ... prijde mi to fakt divne, takhle si proste nakup hodinek nepredstavuju :D )
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    KOUDY:
    NEVILL:
    BACCARA:
    jako at se nam to libi nebo ne, tak tohle se jim povedlo. Hodne. Oba brandy maj hype, Omega skrz to tlaci starej model hodinek, Swatch je zase cool, o zisky se nejak podelej a maj k tomu i ten brand awareness jak prase. Dobra prace.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: tohle je největší hype od klusakova ceskyho snu. :)

    a přitom taková blbost.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    KOUDY: šel jsem dnes okolo krámu na Kurfürstendamm a fronta lidí byla až na Tauentzienstraße :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KOUDY: A je to nějaká limitka a nebo to budou sekat jak Baťa cvičky? :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Strasna magorina :)..Samozrejme z nich 90% chce jen rychlej profit..

    SYDO
    SYDO --- ---
    Asi takhle...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam