• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    názory na bb pro? přemýšlím, že vyměním za bb58
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN:
    KALIBAN: Vsak jak jsem psal. Nedokazu si predstavit ze to nosim, ale pro nekoho kdo hodinky nijak zvlast neresi to bude urcite super darek. Maj se zacit prodavat online snad za dva tydny. Nejakym tem prvnim varkam bych se asi vyhnul. Nektere pry pousti barvu apod..takze ja pockam tak mesic/dva a pak uvidim.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BTW ... da se to v cechach koupit?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: hele bracha treba resi, ze by jich do firmy koupili... nevim.. dve od kazdyho a kdyz odchazi a nebo tam je zamestnanec treba 5 let... tak budou nadseny...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    SYDO: Je tak.
    SYDO
    SYDO --- ---
    JOHN_LENON: No, gshocky maji alespon slusnou WR, s moonswatch aby ses bal zmoknout. Navic u moonswatch max vymenis baterku, ale v pripade jakekoli poruchy to muzes vyhodit protoze nejdou rozebrat. U gshocku za litr to nemrzi tak, jako u tohodle…
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    NECROMAN: bohuzel ani ve vsech obchodech co maji na webu nejsou....
    Hodinarstvi u nas na vesnici je na webu swatch psany jako ofiko kram, ale monnswatch nemaj je a jediny kde se daj koupit jsou pry velky swatch boutique (a zas tak moc je nechci abych se kvuli nim tahnul do mesta)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KOUDY: Musíš je nosit na třetí rande. A holce říct, jak se ty hodinky jmenujou a proč je máš na ruce :))
    MULISAK
    MULISAK --- ---
    NECROMAN: leda šedý dovoz, ten oficiální zatím nic...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nějaká šance, že ty MoonSwatch půjdou koupit i v ČR? Nebo zatím jen ve Swatch obchodech, co mají vyjmenované na webu?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    jako za ty prachy koupíš velice slusny gshocky. jen tam nebude ta omega no.

    To je prostě fair to say.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    kolísání kvality printu. atd.


    prostě swatch
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: no tak něco je. třeba ty modrý pouštějí barvu.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOHN_LENON: uz jsou nekde nejaky reviews jak moc velka to je sracka?..Jako za tu cenu necekam nic prevratnyho..ale stejne.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: a už se v tom vezes! já to asi koupím dětem
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BOBASH: Vsak me je to jasny..Nejhorsi na tom je, ze mi za tech 6k prestavaj pripadat uplne spatny..Sam bych je asi nenosil, ale jako darek pro nekoho kdo hodinky nijak zvlast neresi si je dokazu predstavit.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KOUDY: Já jsem tvůj názor na Moonswatche samozřejmě zaregistroval.

    Ale...

    ...MISSION TO UR ANUS.

    Řekni si to nahlas!
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KOUDY: Hele, tak mě napadlo, už sis dojel pro svoje Mission to Uranus? Vzhledem k tvým klíčovým slovům tady na Nyxu bys je měl nosit na rande.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam