• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    JAKUBMOKRIS: (.... co sou pak ty nehodobozovy?:) )
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    AMSTERDAM: Nosej se skvěle. Překvapilo mě, že plastovej pásek necítím na ruce. Mám je rád, ale už obdržely dva škrábance na displeji, takže to rozleštím a nechám je jako hodobóžový.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    JAKUBMOKRIS: skvele! Ajak se to nosi? Neni to top-heavy nebo nejak jinak off?
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    AMSTERDAM: Ještě k tomu trefování do indexů... Skoro to vypadá, že se fakt trefuje.

    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    SNK621

    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    AMSTERDAM: Já měl vůbec kliku. Mám i docela přesnej kus - naměřil jsem necelou sekundu za šest dní.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    JAKUBMOKRIS: tak to gratuluju. Občas čekám na tramvaj u Bílý Labutě a tam je výloha plná Luminoxů, což jsou jakože "lepší" quartzový hodinky a ještě jsem v tý výloze nenašel jedinej kus, kterej by měl tu vteřinovou ručičku rovně.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    AMSTERDAM: Koukal jsem na to a ne úplně. Je vidět, že je malinko mimo. Nic zásadního, ale nedá se říct, že by se trefovala.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    JAKUBMOKRIS: trefuje se vteřinovka do indexů?
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Pořídil jsem. Za 2k super věc

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    STEPNI_VLK: Seiko oblekovny mam taky jedny podobny :)
    Jen jsou z konce sedesatek.

    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Mé suverénně nejoblíbenější hodinky - ročník 1980, tedy o něco málo mladší než já. ;) Nějaké kecy prdy s přesahem k nim zde: [STEPNI_VLK @ Samomluva ... vylití duše a mozku]

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Ty nejty me u tech BB pekne serou.. Chtel bych tah z pelagosu.. A sedivej cifr s cernou lunetou s tim cervenym trojuhelnickem.. :-(
    SYDO
    SYDO --- ---
    Jako pěkný, ale proč tam zase rvou ty umělý nýty? Tahle honba za retrem za každou cenu se mi nelíbí, stejně jako ta umělá patina, s kterou to přehání zase Omega.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    názory na bb pro? přemýšlím, že vyměním za bb58
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN:
    KALIBAN: Vsak jak jsem psal. Nedokazu si predstavit ze to nosim, ale pro nekoho kdo hodinky nijak zvlast neresi to bude urcite super darek. Maj se zacit prodavat online snad za dva tydny. Nejakym tem prvnim varkam bych se asi vyhnul. Nektere pry pousti barvu apod..takze ja pockam tak mesic/dva a pak uvidim.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BTW ... da se to v cechach koupit?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: hele bracha treba resi, ze by jich do firmy koupili... nevim.. dve od kazdyho a kdyz odchazi a nebo tam je zamestnanec treba 5 let... tak budou nadseny...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    SYDO: Je tak.
    SYDO
    SYDO --- ---
    JOHN_LENON: No, gshocky maji alespon slusnou WR, s moonswatch aby ses bal zmoknout. Navic u moonswatch max vymenis baterku, ale v pripade jakekoli poruchy to muzes vyhodit protoze nejdou rozebrat. U gshocku za litr to nemrzi tak, jako u tohodle…
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam