• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Darksidy jsou asi jediny omegy ktery se me osobne libej :)

    MULISAK
    MULISAK --- ---
    ATARKA: no třeba ty darksajdy jsou pro slepý a ty ručičky a index musíš neprv vochmatat prstama ?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ATARKA: nevim. ty omegy jsou na zivo divny.. osobne pro me nemaji kouzlo. zadny kontrasty v povrchu materialu, odlesky. je to jak polity barvou.. takovej oharek
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    Pokud jde o Omegy, tak se mi dost libi tyhle https://www.omegawatches.com/watch-omega-specialities-ck-859-51112392199002. Docela bych je chtel videt nazivo.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ATARKA: ktery?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    KALIBAN: ulysse nardin
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ATARKA: tak ty vzhledem k tomu kde delas, nebudes asi tak easy nadsena jako nejakej ajtak :)
    coz btw je zajimej dotaz... kdyz by penize nebyly argument a mohla by sis koupit jakykoliv hodinky... co by to bylo?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    KALIBAN: no nemaj je nikde no :))))

    no dyť v pohodě, já jen, že kdyby mi je někdo dal, tak rozhodně skákat do stropu nebudu, měla sem je v ruce a nic moc jako .)))
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ATARKA: kde je nemaj :)


    ATARKA: hele je kolem toho mega hajp. proc ne? je to vtipny, zajimavy, tezce infantilni. proc ne? :-P
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    KALIBAN: myslíš? :) pokud si někdo ujizdi na infantilnosti, tak asi jo, vypadaj jak hodinky z hračkářství, proto to taky omega nedává do krámu, kde se prodávají core kolekce atd.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    KALIBAN: nedá, nejbližší kamenej krám je ve Vidni
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    NEVILL: limitka to není :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Konečně po dvou letech nova bichle !

    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    AMSTERDAM: GA-100
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    JAKUBMOKRIS: (.... co sou pak ty nehodobozovy?:) )
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    AMSTERDAM: Nosej se skvěle. Překvapilo mě, že plastovej pásek necítím na ruce. Mám je rád, ale už obdržely dva škrábance na displeji, takže to rozleštím a nechám je jako hodobóžový.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    JAKUBMOKRIS: skvele! Ajak se to nosi? Neni to top-heavy nebo nejak jinak off?
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    AMSTERDAM: Ještě k tomu trefování do indexů... Skoro to vypadá, že se fakt trefuje.

    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    SNK621

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam