• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    STILL_PRIMITIVE: Tak předpokládám, že výroba bude pokračovat, protože pokud to nevyhlásili jako limitku, tak by byli sami proti sobě.
    Každopádně už si nepamatuju, zda to bylo na US eshopu Swatch nebo na Amazonu, ale byla tam předregistrace. Swatch tvrdí, že je možno koupit jen v kamenných prodejnách a Amazon ty hodinky už vůbec nezná :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Swatch says customers will be able to buy all the MoonSwatch watches they wish
    https://www.watchpro.com/swatch-says-customers-will-be-able-to-buy-all-the-moonswatch-watches-they-wish/

    “The Bioceramic MoonSwatch Collection is not available for the time being for purchase online. We remind you that it is not a limited-edition and will soon be available again in selected Swatch stores.”


    tak pockame no :)
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    GLOBETROTTER: Takže je měli mit on-line ale nemaj, neměla to bejt limitovana edice ale už nejsou takže byla, ceny leti vzhůru za plastovej shit... well played 😂
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    KOUDY: Tak zřejmě marketing nepředpokládal takový zájem, mělo zbýt i na eshop a asi nezbylo :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    No mely bejt v kamennejch obchodech a po asi trech tydnech se mel spustit online prodej..a uz je to snad mesic ne? :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    NECROMAN: i tady v ČR na bazoši :)) kolem 18tis
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOUDY: no, na eBay ano :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Jeste se neprodavaj online?
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    JOHN_LENON: Já myslel ten článek, ne ty hodinky. Hodinky jsem chtěl koupit abych měl o čem psát článek, ale protože jich nevyrobili dost, tak je článek o tom, že jsem je nekoupil :))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    BOBASH: tak šup. fotky & dojmy
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    NECROMAN: A já zrovna váhal, jestli se s tím tady pochlubit. Tož směle kritizujte, určitě jsem tam něco napsal blbě :)
    AZIM
    AZIM --- ---
    Novinka od Longines lehce pripomina OP ale za mne je to hezci ...


    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MoonSwatch jsou revolucí ve světě švýcarských hodinek. Proč je nevyzkoušíme? | Finmag.cz
    https://finmag.penize.cz/veda-a-technika/433623-moonswatch-jsou-revoluci-ve-svete-svycarskych-hodinek-proc-je-nevyzkousime
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Za me vsechno spatne :D Safir. coaxial. dny v tydnu. keramicky celomatny pouzdro. jediny snad co, se mi libi je ten remen.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Darksidy jsou asi jediny omegy ktery se me osobne libej :)

    MULISAK
    MULISAK --- ---
    ATARKA: no třeba ty darksajdy jsou pro slepý a ty ručičky a index musíš neprv vochmatat prstama ?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ATARKA: nevim. ty omegy jsou na zivo divny.. osobne pro me nemaji kouzlo. zadny kontrasty v povrchu materialu, odlesky. je to jak polity barvou.. takovej oharek
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    Pokud jde o Omegy, tak se mi dost libi tyhle https://www.omegawatches.com/watch-omega-specialities-ck-859-51112392199002. Docela bych je chtel videt nazivo.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ATARKA: ktery?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam