• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    KALIBAN: tak tyhle nemáme
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ATARKA: ja mam jako "sen" tyhle , nevidel sem na zivo, takze nevim, ale takhle z obrazku... proste skvely

    ATARKA
    ATARKA --- ---
    KALIBAN: jasný chápu, já nosim xiamo mi band 6 od ježíška :)))) ale když budeš chtít neni problém se přijít podívat, máme tu spoustu hezkejch kousků a za zkoušku nic nedáš i když nic nekoupíš :))
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ATARKA: to by se mohlo, ze je budu chtit... a uprimne si nedovedu predstavit, kolik bych musel mit penez, abych byl ochotnej vyndat stovky tisic za neco, co nebudu nosit i kdyz se mi to libi :) bohuzel smartwatche se staly nutnosti.... mam krasny mechanicky seika ktery mam fakt rad a nemel jsem je pres rok na ruce :(
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    KALIBAN: tak si je přijď vyzkoušet, to nenei rpoblém, kluci ti je ochutně ukážou .)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ATARKA: to jsou FAKT za me prekvapive pekny hodinky, mame podobnej vkus. supr
    AZIM
    AZIM --- ---
    KOUDY: vcera mluvil kanal watchfinder o tom, ze online dostupne nebudou ... lide maji chodit do butiku a ptat se, tedy nove rolexy ... butik prazdny kde nic neni :D

    Omega MoonSwatch BOMBSHELL! | Watchfinder & Co.
    https://www.youtube.com/watch?v=9ShNH6kgNS8
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    GLOBETROTTER: Ja nejsem expert na hodinky ani nemam prachy, a rozhodne nejsem cilovka pro tudle fusion... sem konzerva proste, kdybych chtel Swatch koupim ikonicky plastaky trebas pruhledny a kdyz neco co se ma tvarit jak "opravdicky" tak jdu po zeleze... ale chapu diky clanku jak to maj asi mysleny. Sem vazne hodne zvedavej jestli to vazne bude unlimited a za par let budou ve slevovim koutku za 1000,- a koupim je detem :)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    STILL_PRIMITIVE: Trochu jsem o nich uvažoval, ale pak tu někdo psal o otěru barvy atd. Radši bych si za tu cenu koupil třeba Bulovy.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    STILL_PRIMITIVE: Tak předpokládám, že výroba bude pokračovat, protože pokud to nevyhlásili jako limitku, tak by byli sami proti sobě.
    Každopádně už si nepamatuju, zda to bylo na US eshopu Swatch nebo na Amazonu, ale byla tam předregistrace. Swatch tvrdí, že je možno koupit jen v kamenných prodejnách a Amazon ty hodinky už vůbec nezná :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Swatch says customers will be able to buy all the MoonSwatch watches they wish
    https://www.watchpro.com/swatch-says-customers-will-be-able-to-buy-all-the-moonswatch-watches-they-wish/

    “The Bioceramic MoonSwatch Collection is not available for the time being for purchase online. We remind you that it is not a limited-edition and will soon be available again in selected Swatch stores.”


    tak pockame no :)
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    GLOBETROTTER: Takže je měli mit on-line ale nemaj, neměla to bejt limitovana edice ale už nejsou takže byla, ceny leti vzhůru za plastovej shit... well played 😂
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    KOUDY: Tak zřejmě marketing nepředpokládal takový zájem, mělo zbýt i na eshop a asi nezbylo :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    No mely bejt v kamennejch obchodech a po asi trech tydnech se mel spustit online prodej..a uz je to snad mesic ne? :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    NECROMAN: i tady v ČR na bazoši :)) kolem 18tis
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOUDY: no, na eBay ano :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Jeste se neprodavaj online?
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    JOHN_LENON: Já myslel ten článek, ne ty hodinky. Hodinky jsem chtěl koupit abych měl o čem psát článek, ale protože jich nevyrobili dost, tak je článek o tom, že jsem je nekoupil :))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    BOBASH: tak šup. fotky & dojmy
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    NECROMAN: A já zrovna váhal, jestli se s tím tady pochlubit. Tož směle kritizujte, určitě jsem tam něco napsal blbě :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam