• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    JANCHR: kromě výdrže na nabití nesplňuje bohužel vůbec nic... Ale měl jsem je taky na konci 80 jako dítě
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    BUCCI: tyhle sem mel, spokojenost

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Já vím, že Smartwatch se v tomhle auditku moc nemusí, ale křupnul moje 2 a kousek roku staré Honor MagicWatch 2, nyní koukám po něčem novém a docela mě zaujal Garmin Fenix 7 (a něco), vadí mi ale, že neumí telefonovat, nenapadá někoho něco, co by mohlo být použitelné?

    Musí:
    - vodotěsnost na plavání
    - telefonovat přes BT
    - sport tester (ale ne jen běhání)
    - monitoring životních funkcí a spánku
    - buzení vibrací
    - management z telefonu
    - výdrž na jedno nabití alespoň 10 dnů

    Byl bych rád:
    - aktivní operace s notifikacemi (odpovídání, např diktování zpráv)

    Na rovinu, kdyby ten Garmin uměl telefonovat, tak už ho mám
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    VEEHELL: render jineho navrhu, abych videl co si nechal udelat nekdo jinej :) (mam asi dalsich 30 obrazku k prohlizeni, jako inspiraci jakej font, jakej typ ciselniku, jake rucicky ... ) -- ale vetsina z nich neni muj salek kavy, zvlaste kvuli tomu, ze spodni pulka je takova plonkova :D, ja radsi kdyz je ciselnik/cifernik po celem obvodu).

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    GLOBETROTTER: To by měl být ukazatel rezervy, kolik ještě zbývá z natažení.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    TANTRAMAN: co ukazuje ten levý malý ciferník?
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    Sarc007

    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    JJOXER: to je jeden asi ze 14 navrhu od Prokopa & Broze, co se mi libi. Myslim, ze zrovna tenhle dizajn jeste nedelal. Z nej ma vzejit moje druha singlovka. Cena nebyla jeste stanovena, na zacatek jednani 150k a pak uvidime co budou kostovat specialitky a komplikace (budou-li nejake). Zatim jen tak plkame nad obrazkama.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    VEEHELL: To je bespoke? Kdo to dělá a kolik to koštuje?
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    KALIBAN: to je zatim jen prvotni navrh/render, bude se menit vicero veci. Ve ctvrtek si jdu pokecat a uvidime co pujde ci nepujde :D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VEEHELL: nelibi se mi to barevny rozdeleny 24 a 12 , jinak uplne skvely..

    rucicku mozna cervenou celou? pro predstavu? ale jak je tam takhle zapasovana do toho mezikruzi.. fakt fajn
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    render k jednani :D

    ATARKA
    ATARKA --- ---
    pokud by někdo toužil po barevnejch hodinkách, tak máme od včerejška tyhle nádhery, cena necelejch 18tis.

    AIKON #tide - Watches
    https://www.mauricelacroix.com/ch_en/catalog/category/view/s/aikon-tide/id/79/
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    KALIBAN: tak tyhle nemáme
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ATARKA: ja mam jako "sen" tyhle , nevidel sem na zivo, takze nevim, ale takhle z obrazku... proste skvely

    ATARKA
    ATARKA --- ---
    KALIBAN: jasný chápu, já nosim xiamo mi band 6 od ježíška :)))) ale když budeš chtít neni problém se přijít podívat, máme tu spoustu hezkejch kousků a za zkoušku nic nedáš i když nic nekoupíš :))
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ATARKA: to by se mohlo, ze je budu chtit... a uprimne si nedovedu predstavit, kolik bych musel mit penez, abych byl ochotnej vyndat stovky tisic za neco, co nebudu nosit i kdyz se mi to libi :) bohuzel smartwatche se staly nutnosti.... mam krasny mechanicky seika ktery mam fakt rad a nemel jsem je pres rok na ruce :(
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    KALIBAN: tak si je přijď vyzkoušet, to nenei rpoblém, kluci ti je ochutně ukážou .)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ATARKA: to jsou FAKT za me prekvapive pekny hodinky, mame podobnej vkus. supr
    AZIM
    AZIM --- ---
    KOUDY: vcera mluvil kanal watchfinder o tom, ze online dostupne nebudou ... lide maji chodit do butiku a ptat se, tedy nove rolexy ... butik prazdny kde nic neni :D

    Omega MoonSwatch BOMBSHELL! | Watchfinder & Co.
    https://www.youtube.com/watch?v=9ShNH6kgNS8
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam