• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    Když Géčka, tak Géčka :)

    BATOO
    BATOO --- ---
    Dneska gecka!

    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Na na novem modelu mych g-shocku to uz nastavit jde.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LOOKASH: tohle mimochodem nejde změnit ani na výchozím watchface Fitbit Charge 5.
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    me na tech g-shockach tak hrozne drazdi a vadi to jak maji MMDD datum a nejde to zmenit (krome tech nejvyssich, divnych rad...)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    JAKUBMOKRIS: Nejvic nejlepsi! :)

    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Dneska dorazily. Tuhle klasiku jsem už dlouho chtěl.

    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    JJOXER: jo taky jsem si vsimnul, ze to neni zarovnany (ale je to jen render, to se poresi :D). Ten vnitrni cifernik je v podstate duplicitni, to mas pravdu (v tomhle pripade jsem vlastne nechal pridat ten vnejsi). Da se rict, ze to je pro vizualni efekt (na par 24h hodinkach jsem to takhle videl --> prej se lepe/rychlejc odecita cas). Jeste ho necham zvetsit/priblizit k tomu hodinovemu (uvidime jak to bude vypadat).
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    VEEHELL: Najs!!! Úplně jiný stroj (:

    Rozložení čísel je opticky u dvoucifernych nerovnoměrné, zvlášť 20-24.

    K čemu je ta nejvnitrnejsi část ciferniku kde jsou jen čárky? Není to duplicitní?
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    VEEHELL: dalsi render. S tim, ze: hodinova a minutova rucicka se jeste budou menit (vice v duchu "military"). Asi jeste dojde k uprave velikosti a pozic ciselniku (hodinovej trosku sirsi , vnitrni by se mel zvetsit ; aby se zmensil ten prostor mezi nimi). A jeste je necham vyrendrovat variantu kdy vnejsi ciselnik ma misto carek tecky. Jednu variantu s cervenou vterinovkou. A asi zkusime jeste jinej font(nebo mu pridat na tloustce :D). Puvodne jsem chtel osobni logo na ciferniku, ale takhle na konci vterinovky je to mnohem lepsi).

    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    domu bych to nepotřeboval, ale jinak mi to přijde dost coool
    レゴ マングルラック時計
    https://www.youtube.com/watch?v=GUdlSYC1cCE&ab_channel=AkiyukiBrickChannel
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    myslím, ze jeden místní je ještě ráno měl.
    PEKK
    PEKK --- ---
    Máte někdo APčka?
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    JOHN_LENON: no ono i koukam, ze Orliky a jejich variace maj ted taky slusnou cenovku. Byla doba kdy staly kolem 40k a ted, tsive 70k a vic.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    JOHN_LENON: Ok, děkuju.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    SALAMAN: určitě asi dají. jen je třeba si uvědomit, že origo pouzdro je chromovaná mosaz a pokud to budeš nosit, tak ten chrom poměrně rychle sleze.

    tyhle parexa jsou nerez.

    samozřejmě, spousta lidí na tu kopírku nema dobrý slovo, třeba co se ostrosti hran týče.

    ale budeš to řešit?

    ber to jen jako skutečnost k zamyšlení. ;)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    JOHN_LENON: Chci je nosit a připomenout si tak dětství. Na aukru se daj funkční v pěknym stavu koupit tak za dva tisíce...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    SALAMAN: no tak první a relevantní dotaz je, co s nima chceš dělat?

    protoze pokud chceš nějaký komplet originál, tak je to škoda nosit, je jich čím dál min.

    No a naopak, pokud je nosit chceš, tak si nelamej hlavu s nějakou druhovyrobou a koukni třeba sem: https://www.prosteprim.cz/collections/panske nebo sem https://www.nejpanskehodinky.cz/prim-elton/prim-sport-ii--humberto-1980--zlute-indexy/

    nutno říct, že je to druhovyroba, proslulé parexo. jak ostatně i nepřímo na té druhé stránce přiznávají. ale nějak nevidim důvod, proč by se toho člověk, který hodinky nesbira a třeba si chce jen připomenout dětství, měl bát.


    ale jinak teda koukam, ze ty ceny vystrelili do nesmyslů. ja koupil před 4 rokama mint originální asi za 15 stovek 🙈
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Zdravím vespolek. Chystám se pořídit si starý Prim Sport 2. Na co si dát při koupi pozor? A dělaly se v různých velikostech nebo jen v jedný? Pardon za lama dotaz, v hodinkách se vůbec nevyznám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam