• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    JOHN_LENON: no ono i koukam, ze Orliky a jejich variace maj ted taky slusnou cenovku. Byla doba kdy staly kolem 40k a ted, tsive 70k a vic.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    JOHN_LENON: Ok, děkuju.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    SALAMAN: určitě asi dají. jen je třeba si uvědomit, že origo pouzdro je chromovaná mosaz a pokud to budeš nosit, tak ten chrom poměrně rychle sleze.

    tyhle parexa jsou nerez.

    samozřejmě, spousta lidí na tu kopírku nema dobrý slovo, třeba co se ostrosti hran týče.

    ale budeš to řešit?

    ber to jen jako skutečnost k zamyšlení. ;)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    JOHN_LENON: Chci je nosit a připomenout si tak dětství. Na aukru se daj funkční v pěknym stavu koupit tak za dva tisíce...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    SALAMAN: no tak první a relevantní dotaz je, co s nima chceš dělat?

    protoze pokud chceš nějaký komplet originál, tak je to škoda nosit, je jich čím dál min.

    No a naopak, pokud je nosit chceš, tak si nelamej hlavu s nějakou druhovyrobou a koukni třeba sem: https://www.prosteprim.cz/collections/panske nebo sem https://www.nejpanskehodinky.cz/prim-elton/prim-sport-ii--humberto-1980--zlute-indexy/

    nutno říct, že je to druhovyroba, proslulé parexo. jak ostatně i nepřímo na té druhé stránce přiznávají. ale nějak nevidim důvod, proč by se toho člověk, který hodinky nesbira a třeba si chce jen připomenout dětství, měl bát.


    ale jinak teda koukam, ze ty ceny vystrelili do nesmyslů. ja koupil před 4 rokama mint originální asi za 15 stovek 🙈
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Zdravím vespolek. Chystám se pořídit si starý Prim Sport 2. Na co si dát při koupi pozor? A dělaly se v různých velikostech nebo jen v jedný? Pardon za lama dotaz, v hodinkách se vůbec nevyznám.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    BUCCI: Jj myslím (ale mohu se plést) že je to jak kvůli místu, tak kvůli určení hodinek...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    VOJTAM: už bohužel vím, že Fenix nemá repro
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    BUCCI: Na to bych moc nespoléhal... musel by tam být voděodolný mikrofon a repro...
    Možná v Fenix 8 nebo 9 :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    EXCITE: wear os je skvělej, ale zařekl jsem se, že dokud nevydrží týden baterka, tak ne
    Ještě možná dodám, že Jablko styl nechci

    Už jsem koukal, téměř vše sedí na Garmin venu 2 plus, ale designově jsou spíš pro holky, kdyby Garmin někde napsal že do nových fénixů softwarově volání dodá, tak neváhám
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BUCCI: Máš moc požadavků najednou :)
    Podívej se na Amazfit GTR -2 (mají výdrž,ale jsou slabší na tu práci s notifikacem) nebo na Ticwatch Pro 3 (ty mám já , ale ty nemaj tu výdrž, max 2,5 dne)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    JANCHR: kromě výdrže na nabití nesplňuje bohužel vůbec nic... Ale měl jsem je taky na konci 80 jako dítě
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    BUCCI: tyhle sem mel, spokojenost

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Já vím, že Smartwatch se v tomhle auditku moc nemusí, ale křupnul moje 2 a kousek roku staré Honor MagicWatch 2, nyní koukám po něčem novém a docela mě zaujal Garmin Fenix 7 (a něco), vadí mi ale, že neumí telefonovat, nenapadá někoho něco, co by mohlo být použitelné?

    Musí:
    - vodotěsnost na plavání
    - telefonovat přes BT
    - sport tester (ale ne jen běhání)
    - monitoring životních funkcí a spánku
    - buzení vibrací
    - management z telefonu
    - výdrž na jedno nabití alespoň 10 dnů

    Byl bych rád:
    - aktivní operace s notifikacemi (odpovídání, např diktování zpráv)

    Na rovinu, kdyby ten Garmin uměl telefonovat, tak už ho mám
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    VEEHELL: render jineho navrhu, abych videl co si nechal udelat nekdo jinej :) (mam asi dalsich 30 obrazku k prohlizeni, jako inspiraci jakej font, jakej typ ciselniku, jake rucicky ... ) -- ale vetsina z nich neni muj salek kavy, zvlaste kvuli tomu, ze spodni pulka je takova plonkova :D, ja radsi kdyz je ciselnik/cifernik po celem obvodu).

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    GLOBETROTTER: To by měl být ukazatel rezervy, kolik ještě zbývá z natažení.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    TANTRAMAN: co ukazuje ten levý malý ciferník?
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    Sarc007

    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    JJOXER: to je jeden asi ze 14 navrhu od Prokopa & Broze, co se mi libi. Myslim, ze zrovna tenhle dizajn jeste nedelal. Z nej ma vzejit moje druha singlovka. Cena nebyla jeste stanovena, na zacatek jednani 150k a pak uvidime co budou kostovat specialitky a komplikace (budou-li nejake). Zatim jen tak plkame nad obrazkama.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    VEEHELL: To je bespoke? Kdo to dělá a kolik to koštuje?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam