• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KALIBAN: Ten sen je skutecne velkej.. skoro 45mm :-D
    JOPS
    JOPS --- ---
    KALIBAN: pred deseti lety se mi vubec nelibily a ted jsou mezi must have :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    TANTRAMAN: vec ktera mi prisla uplne retardovana dokud jsem ji nemel na ruce... jeden z velkejch snu :)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    JAKUBMOKRIS: jj, četl jsem o tom někde na G foru, že ta pre-U verze má to podsvícení strašně krátky a důvod právě byl, ta spotřeba energie.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    HE11_KNIGHT: To nevim, tolik do toho zase nevidim, ale jsou to moc fajn hodinky.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    JAKUBMOKRIS: Ono je to kvuli tomu solaru. Jak muzes zvysit cas podsviceni, tak museli ubrat na odberu energie.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    HE11_KNIGHT: Jo, je to tak. Bez toho bych si to nekoupil. Nicméně je pravda, že na tom mém modelu je o něco horší podsvícení – diodou.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    LOOKASH: tak to vypadá, že i JAKUBMOKRIS má verzi kde jde nastavit EU formát datumu. Vycházim tedy z předpokladu že je to model U (dle krátkého popisu u "light" narozdíl od mého EL BACK LIGHT)

    Casio G-Shock Original GW-M5610U-1ER | Hodinky-365.cz
    https://www.hodinky-365.cz/casio-g-shock-original-gw-m5610u-1er-x1214425
    BATOO
    BATOO --- ---
    Dnes potápění se žábama!

    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    Když Géčka, tak Géčka :)

    BATOO
    BATOO --- ---
    Dneska gecka!

    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Na na novem modelu mych g-shocku to uz nastavit jde.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LOOKASH: tohle mimochodem nejde změnit ani na výchozím watchface Fitbit Charge 5.
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    me na tech g-shockach tak hrozne drazdi a vadi to jak maji MMDD datum a nejde to zmenit (krome tech nejvyssich, divnych rad...)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    JAKUBMOKRIS: Nejvic nejlepsi! :)

    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Dneska dorazily. Tuhle klasiku jsem už dlouho chtěl.

    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    JJOXER: jo taky jsem si vsimnul, ze to neni zarovnany (ale je to jen render, to se poresi :D). Ten vnitrni cifernik je v podstate duplicitni, to mas pravdu (v tomhle pripade jsem vlastne nechal pridat ten vnejsi). Da se rict, ze to je pro vizualni efekt (na par 24h hodinkach jsem to takhle videl --> prej se lepe/rychlejc odecita cas). Jeste ho necham zvetsit/priblizit k tomu hodinovemu (uvidime jak to bude vypadat).
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    VEEHELL: Najs!!! Úplně jiný stroj (:

    Rozložení čísel je opticky u dvoucifernych nerovnoměrné, zvlášť 20-24.

    K čemu je ta nejvnitrnejsi část ciferniku kde jsou jen čárky? Není to duplicitní?
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    VEEHELL: dalsi render. S tim, ze: hodinova a minutova rucicka se jeste budou menit (vice v duchu "military"). Asi jeste dojde k uprave velikosti a pozic ciselniku (hodinovej trosku sirsi , vnitrni by se mel zvetsit ; aby se zmensil ten prostor mezi nimi). A jeste je necham vyrendrovat variantu kdy vnejsi ciselnik ma misto carek tecky. Jednu variantu s cervenou vterinovkou. A asi zkusime jeste jinej font(nebo mu pridat na tloustce :D). Puvodne jsem chtel osobni logo na ciferniku, ale takhle na konci vterinovky je to mnohem lepsi).

    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    domu bych to nepotřeboval, ale jinak mi to přijde dost coool
    レゴ マングルラック時計
    https://www.youtube.com/watch?v=GUdlSYC1cCE&ab_channel=AkiyukiBrickChannel
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    myslím, ze jeden místní je ještě ráno měl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam