• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NEVILL: no právě proto se ptám.

    na chronomagu se motaj jedny homáže od jeronima.... ;)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TOMMY_: Wow, tyhle 62mas vypadají jako nové!
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: co je to zač? :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    dnes jsem poridil :)

    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    AMSTERDAM: Přijde mi to blbý fotit. Každopádně se tam zastavím a zeptám se, co je na tom tak drahý. A klidně podám report, jak to vypadá na denním světle (pokud tam denní světlo bude).
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    TOMMY_: Ty jsi Japonka? :-)))
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    TOMMY_: ja neodolala a pred lety si privezl z thajska fejka (za litr, mechanickej strojek, komplikace rezerva natahu, vsechno to fungovalo :-P ) pak si potom co sem si to vzal jednou ven pripadal jako kardinalni pracurak, ale pro pocit to bylo pomerne autenticky a vim, ze bych je nekdy chtel....
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KALIBAN: Ten sen je skutecne velkej.. skoro 45mm :-D
    SYDO
    SYDO --- ---
    Vzhledem k tomu, že Panerai mlží nebo i nepokrytě lže o svých "inhouse" strojcích, bych byl v případě této značky dost opatrný.
    JOPS
    JOPS --- ---
    KALIBAN: pred deseti lety se mi vubec nelibily a ted jsou mezi must have :)
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    KOUDY: nemuzete to nekdo v tom Koscomu vyfotit? Nejsem ted v Praze tohle by me jako zajimavost opravdu zajimalo.... na dennim svetle to bude vypadat uplne jinak.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KOUDY: Tuhle jsem na to taky narazil a nejdřív jsem si myslel že se tam někdo musel uklepnout o jednu nulu navíc. Stejně teda nechápu co je na nich tak jedinečného, nejspíš je to něco pro ty největší Casio nadšence.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NEVILL: Ja zil v predstave ze casia stojej vetsinou 2-10k max no..gshocky za 100k jsou pro me novinka :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KOUDY: Za ty prachy to by aspoň mělo mít tlačítka ze zlata... :-)
    MULISAK
    MULISAK --- ---
    TANTRAMAN: tak to je paráda ! ale asi si je nekoupím, neboť např. pořizovaci cena našeho auta byla nižší.. :-)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    KOUDY: tvl.dát sto litrů za něco, co vypadá jako že jsem to koupil za dvě stovky od Vietnamce...
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    KOUDY: za kilo čeho? Korun?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    hmmm...Gshocky za kilo.

    The G-SHOCK MRG-B5000BA - HODINKEE
    https://www.hodinkee.com/articles/the-g-shock-mrg-b5000ba

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    TANTRAMAN: vec ktera mi prisla uplne retardovana dokud jsem ji nemel na ruce... jeden z velkejch snu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam